Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Számotokra milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra milyen a férfi ideál?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 18:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Magas (kb. 180 felett , mert énis ilyen magas vagyok), nem agyongyúrt , sőt bejönnek a vékony fiúk. A kedves humorost csak megemlítem , de ez az alap. Szőke barna teljesen mindegy , de odáig meg vissza vagyok a kék szemektől *.*.

Legyen okos , mert ha tajparaszt meg még hülye is az már sok.

És végül legyen közös érdeklődési pont , pl:filmek/sorozatok/sport (Family Guy , Southpark , Agymenők , Trónokharca :) , Hororr filmek bármilyen kategória ohne sci-fi .

Röviden ennyi de ezt még lehetne fokozni

19/L

2014. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Külsőre érdekel, vagy személyiségre?
2014. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
IS-IS :) (amúgy jók az eddigi kommentek,remélem sok-sok lesz még!)
2014. szept. 8. 19:24
 14/31 anonim ***** válasza:

180 cm fölött legyen(minél magasabb annál jobb :))

A széles vállakért odavagyok :D

Nem kell, hogy izmos legyen, de a nagyon vékony fiúk nem jönnek be.

Fontos, hogy nagyon szeressen és, hogy mindig oda tudjak bújni hozzá.

Ezek a legfontosabbak :))

2014. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
fu,nagyon király :)
2014. szept. 8. 19:34
 16/31 A kérdező kommentje:
mondjatok még :P
2014. szept. 8. 19:54
 17/31 anonim ***** válasza:

Nem borotvált! Nem! Nem! Nem! Arcon persze nem zavar, ha borotválja (bár a borosta szexi és szeretem, ha csikizi a nyakamat), na de, hogy a mellkasát, vagy a lábát borotválja, na az sok. Abba se szólok bele, hogy a fanszőrzetével mit kezd, bár személy szerint, ha van választási lehetőségem, nem kérem ilyesmire, ha magától nem akarja.

Sötét haj-világos szem a gyengém, de soha nem ez alapján választok. Fontos, hogy lehessen vele hülyülni, viccelődni és ne nyomjon agyon a romantikus szörnyűségeivel, azt nem bírom. Ezzel együtt viszont szeretem, ha egy fiú "bújós", ölelget, de csak mértékkel. Pénz úgy igazán nem izgat, csak azt nem állhatom, ha valaki minden garast a fogához ver. Amúgy se kérek megfizethetetlen dolgokat, sőt, nem szeretem hagyni, hogy mindig ő fizessen. Szerintem elég modern világban élünk, hogy a nők is fizethessék a számlát egy étteremben vagy kávézóban.

Gyűlölöm a "mai" genny, ecsethajú, magukat gyalázatos módon férfinak nevező meztelencsigákat. Inkább legyen normális kinézetű, mint deltás állat, vagy fogpiszkáló. Jobb az, ha egy kis fölöslege van, mintha agyon lenne gyúrva. Nézegetni jó, de nem hiszem, hogy tudnék vele mit kezdeni és hosszú távon nem is azért megyek bele egy kapcsolatba, hogy nézegessem az illetőt.

Fontos továbbá, hogy, ha lusta is, legalább értelmes legyen. Reál beállítottságú vagyok, szeretem a hasonló embereket, de nehezen találom meg a hangot egy igazán művész lelkű fiúval. Barátnak kiváló egy festő, vagy elvont zenész, de semmi több.

Nos, azt hiszem ennyi. A mostani barátomban ez mind megvan, szóval nem panaszkodom.:)

2014. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
hú de szupi kis válaszok :)
2014. szept. 8. 21:09
 19/31 O Dragon válasza:
Robert Downey Jr. ;)
2014. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
Hosszú fekete vagy szőke haj, kb. 5-10 cm-vel magasabb tőlem, feketére festett körmök, kék szemek. Lehet feketére festett szem, dark-rockeros/metálos/deathcoreos, ilyen hasonló stílusú pasi, kitünő, minimum jeles tanuló, tudjon valamilyen hangszeren játszani (gitár, dob.. .) Jóképű, humoros, szeressen hülyülni, kedves, figyelmes, azért lehessen vele komoly dolgokról is beszélni. Ne legyen túl laza, mert azt a nagy lazaságot rühellem. Szóval olyan nem mindennapi pasi, pozitív kisugárzású ember... Te milyen pasi vagy? :)
2014. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!