Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belém zúgott egy fiú! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém zúgott egy fiú! Hogy mondjam meg, hogy nekem csak 1x-i alkalom volt?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akivel a nyáron nagyon sok időt töltöttünk együtt meg folyton bandáztunk.. észrevettem,h mintha tetszenék neki,de a haverjai azt mondták,hogy egyik osztálytársába szerelmes.. volt egy buli múlthéten ahova egy társaságba mentünk és picit sokat ittunk és elkezdtünk csókolózni.. másnap rájöttem,hogy ez hülyeség volt,mert amúgy nem az esetem és hát tényleg a bor miatt voltam vele.. a baj ott kezdődött,h másnap ő azt hitte,hogy együtt vagyunk,de mondtam neki,hogy nem...de azóta is nyomul rám meg keresi a társaságomat és össze akar velem jönni.. utána mikor mondtam neki,hogy nem,aztmondta,hogy akkor legyünk csak bulikba együtt,mert ő szeret engem..de én csak haverként tudok rá nézni és nem akarok még 1x csókolózni vele.. de ezt hogy mondjam meg neki,hogy csak véletlen volt a múltkori? nem akarom,hogy ez miatt rossz legyen a viszonyunk,de megbántani se akarom..mit csináljak?? 17/L
2014. szept. 8. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy kevesebbet igyál vagy többet :D Értsd jól! akkor vagy nem mész bele ilyenbe, vagy nem fogsz rá emlékezni :)
2014. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van 1 rossz hírem ebből sehogyse fogsz jól kijonni ha osszejossz vele te érzed szarul magad ha meg elutasitod ő fog megbantodni és arról hogy a kapcsolatotok olyan lesz mint régen arról ne is álmodj
2014. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nemadnámmeg:S ***** válasza:

Az elutasítás sosem jár megbántás nélkül :/

De jobban teszed ha minél hamarabb túl esel rajta te, és az ő érdekében

2014. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!