Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történik, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha egy lány igazán megismer, és sokkal jobbnak menőbbnek hitt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy van a múltamban egy csomó csalódás, meg lúzerkedés. Rengeteg lelki problémám van. Mi történik ha ezt egy lány megtudja? Mennyi problémát képesek befogadni/elfogadni a lányok? Egyáltalán mikor illendő nekem ezeket a dolgokat felhozni? Mennyit sebezhetőséget tűr el egy lány a részemről? Mikor unja meg?
2010. jan. 18. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kell a problémáiddal fárasztanod, sztem ne beszélj róla, csak mikor már teljesen komoly a kapcsolat, ezzel azt is kiküszöbölöd, hogy esetleg továbbadja. és ne nyávogj neki fölöslegesen.azt nehezen lehet elviselni.
2010. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha ezt egy lány megtudja, akkor megpróbál megérteni téged, megpróbál segíteni. veled lesz, hogy jobb kedved legyen. ha így van, akkor szeret.

ellenkező esetben (ha olyanokat mond h menőbbnek hittelek) akkor meg sem érdemel téged.

ha összejössz egy lánnyal, akkor a kapcsolat elején még ne zúdísd rá egyből a gondjaid (egyébként megjegyzem, ha összejössz egy lánnyal akkor valahogy nagyon elhalványulnak majd a gondjaid :), a kölcsönös bizalom csak fokozatosan alakul ki, ezt te is látni fogod.

ha úgy érzed megbízol benne, akkor elmondhatod mindig ha bánt valami, de lényeg az h ne keseregj vagy panaszkodj, egyszerűen csak mondd el, ő pedig segíteni fog :) nem azzal van bajunk ha egy fiúnak gondja van és megosztja (sőt, annak még örülünk is h megbízik bennünk:) hanem ha másból sem áll a kapcsolat h a másik fél gondjait kell hallgatni álló nap, és nincs is más téma ezen kívül.

2010. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csajfüggő.

Párom másfél év után mesélte el a mocskos maffiózós múltját, fél év után a drogos múltját. Mindkét esetben elcsodálkoztam, és büszke vagyok rá, hogy annyi mindentmegélt, mégis éretelmes, normális, becsületes, dolgos ember lett belőle 23 éves létére. Sok tapasztalata van az életről, ezértbecsülöm is.

Lelki problémái mindenkinek vannak. Legalább végre megbeszélheted valakivel.

Egyébként nem tudom, miért általánosítasz, hogy a lányok így meg úgy. Nem vagyunk egyformák. Van, aki világgá fut, ha megtudja, hogy lelki problémáid vannak, mert utál lelkizni, van, aki meg szívesen megbeszéli veled, és örül, hogy végre ő is elmondhatja a saját problémáit. De kérlek ne általánosíts, hogy a lányok, mert olyan így, mintha mind egyformák lennénk, j hogy használati utasítást nem kérsz :)

20/L

2010. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kemény fából faragták a lányt, akkor ne várd, hogy sokáig bírja a lelkizésedet, de ha kedves és megértő, akkor számíthatsz rá.
2010. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy sajnáltatni akarom magam. Hanem arról, hogy azthiszi mindig is menő voltam a lányokkal, aztán kiderül, hogy totál lúzer voltam. Mit szól ilyenkor egy lány?
2010. jan. 18. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
mondom, ha ilyenkor kiakad egy lány h de gáááz voltál, akkor felejtős :( ennyi. ha meg szeret, akkor mindegy, milyen voltál, azt szereti, aki most vagy.
2010. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is van egy osztálytársam mindenkinek játsza az agyán hogy ki ha ő nem azért te gondolom nem annyira és mikor összejöttem vele megtudtam hogy nincs mire játszania magát sőt... és még is szeretem még mindig pedig csak egy hétig voltunk együtt és 5hónapja nem tom elfelejteni nem az számít hogy milyen a háttered, a baráti köröd, hogy kemény legény vagy e, vagy hogy hány csajod volt eddig az hogy most ki vagy de ha neki nem akk így járt és legközelebb megtanulod hogy azt add aki vagy igazából hogy ne érjen senkit csalódás!ezt nem sértésnek szántam de mindenki követ el hibákat én elég sokat:) vedd jó tanácsnak
2010. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!