Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy egy-egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy egy-egy rosszul sikerült randi után a csaj 8-9 év elteltével is egy darab sz@rnak néz?

Figyelt kérdés

Teszem azt randiztam a lánnyal 14 évesen és és a mai napig leereszkedően néz rám, mint valami fogyatékosra.


Más lánnyal meg 6 évvel ezelőtt volt egy sikertelen randim és úgy tud rám nézni, mint egy anyagyilkosra.


Szintén már lánnyal évente találkoztam és teljesen megváltoztam sokkal tökösebb lettem, de ugyanolyan bénának tartott a viselkedésem alapján. Csak a fejét csóválta azon, hogy valami férfiasat csináltam, nem jutott el az agyáig.


Nem fogják fel, hogy változnak az emberek?


23/F


2010. jan. 19. 14:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet úgy begyógyítani, hogy ne fojtsd el? Ha elfolytod a dolgokat mégrosszabb lesz, mert testi tüneteid lesznek."


Az elfojtástól lesz testi tüneted. Jól mondod. Vagyis nem kell elfojtani. Hagyni kell fájni. Akkor fog begyógyulni. Csak sokan félnek a fájdalomtól, inkább azt hazudják maguknak, hogy "már túl vagyok rajta". És nem foglalkoznak tovább vele. Ez is az elfojtás egy fajtája.


Ami elmúlt, meg kell gyászolni. Fura lehet, de meg lehet gyászolni egy párkapcsolatot, vagy egy füstbe ment tervet is, nem csak egy rokont.

2010. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért érdekel ez téged?

Most ha ők hülye p.csák és lenéznek arról nem te tehetsz...


Egyébként furcsa, hogy ennyi lányról ezt mondod nem lehet, hogy csak te gondolod így? Nem akarom elhinni, hogy mindenki lenéz téged az összes csaj. Itt valami más probléma lehet...

2010. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Embere válogatja! :)
2010. márc. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
nyugi, nálam is hasonló a helyzet...ez úgy van, hoy aki a régi énedről alakított ki képet magában, az sose fog tudni változtatni a hozzáállásán, mert rögzült benne, azzal csak magadat idegesíted, ha megpróbálod megváltoztatni az ő véleményüket rólad. Nem fog sikerülni. Én azt csináltam, hoyg nem tartom a kapcsolatot ezekkel a lányokkal. Akiket újonnan ismerek meg, azok már másnak ismernek, és velük sokkal jobban érzem magam, nem is hiányoznak a régiek. 22/F
2010. márc. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Talán azért csóválta a fejét mert nem tetszett amit látott...ha pl beleszartál a piszoárba akkor nem csodálkozom.De most viccet félretéve...mondd meg neki a frankót..a legjobb duma "Anno nem is tudod mekkora hibát követtél el"
2010. márc. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

Én azt nem értem, h hogyan tudtad rávenni azokat a lányokat, h randizzanak veled, ha ekkora gyökér vagy, mint ahogyan az ebből a debil kérdésből is látszik. Fizettél nekik, vagy azt nevezed randinak, h véletlenül összefutottatok, és váltottatok néhány szót?! Egyébként ha folyton azon görcsölsz, h xy lenéz, meg utál stb.stb. akkor az azt jelenti, h te kb. így látod saját magadat, hiába veszel föl ilyen-olyan közhelyes "férfias" vagy "tökös" viselkedésmintákat, és ezeket jól betanulva prezentálod a randikon, ettől a szituáció csak szánalmas és kínos lesz, mivel nem önmagadat adod, és nem mindenkinek áll jól minden ugyebár...Ideje lenne elfogadnod önmagadat, és így nekiállni a párkeresésnek, ahelyett, h bizonyos csajokra akaszkodsz görcsösen,ezzel újabb és újabb kudarcoknak kitéve magadat.


Lehet szépen pontozgatni lefele, ha vki ettől jobban érzi magát, de ez a valóság, legalábbis én személy szerint így látom a dolgot.

2010. márc. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Keress új csajokat...hagyd a múltat!!!23l
2010. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez női tulajdonság!Ha csalódnak benned szinte lehetetlen eltüntetni a foltot magadról!
2010. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
barátnőit d*gd meg jól és visszhangból fogja tudni milyen tökös is lettél :)
2010. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ugyan már még előtted az élet! Menj el nyaralni valahova egyedül és ott ismerkedj lányokkal és add önmagad, legyél velük figyelmes és ne gyötörd magad a múlttal, mert az látszik rajtad, ha kínzod magad.
2010. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!