Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Mondjam neki vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés
Mondjam el neki mit érzek és hogy többet akarok mint barátság aztán ha nemet mond essek pofára,de legyek büszke rá hogy legalább megpróbáltam ? Vagy fogjam be a számat és inkább ne mondjak neki semmit nehogy kosarat kapjak ?

2014. szept. 15. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, mondd el neki! Rengeteg csalódás fog érni, egy nem miatt ne keseredj el!
2014. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, rengeteg csalódás fog még érni az életben.
2014. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje ismered?
2014. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 éve
2014. szept. 15. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom 15 év barátság után bevallotta, hogy szerelmes belém, én ezért tisztelem és részemről nem romlott a kapcsolatunk:)
2014. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, beszélj neki erről. Szurkolok, hogy pozitív választ kapj. :)
2014. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor most nem mesélem el, hogy jöttem össze a barátommal.

:D :D :D


Mikor először megláttam suliban megtetszett, aki jól ismerte és nekem is úgymond a barátom volt őt megkértem, hogy szóljon neki, mert tetszik nekem, beszélni szeretnék vele.

Majd elmondtam, hogy tetszik, azután elmentünk moziba meg ide oda és összejöttünk, vagyis miután megtudta, hogy tetszik nekem felvette az udvarló szerepét és vitte előre ezt az egészet olyannyira, hogy egy hónap múlva 3 éve leszünk együtt és soha nem volt egyikünknek sem mással kapcsolata.


18/L.


Mond el, mert lehet ha akkor én nem teszem, akkor elszalasztottam volna egy nagyszerű lehetőséget.

Igen, ezt a lépést nekem kellett megtenni, ez az élet legjobb ajándéka volt, amit nem hagytam elúszni. :D

2014. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az abaj hogy mondani könnyű de tényleg megtenni k*rv@ nehéz szerintem nem csakén tapasztaltam már meg
2014. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!