Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy aki a külsőt tekintve válogatós, az ezt "szándékosan" teszi?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ilyenkor úgy képzelik, hogy az ember azt gondolja "hmm, hát ez a lány/srác nekem tetszik, de objektíve nem elég szép, úgyhogy nem jövök össze vele"?

Nem értik, hogy egyszerűen csak olyat szeretne az ember párjának, aki tetszik neki, és hogy ebből nem lehet "lejjebb adni", mert olyannal nincs értelme járni, akihez nem vonzódsz.


2014. szept. 16. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát sokan nem.

Holott elsőre ha főleg nem neten ismerkedsz a külsőt látod meg előbb nem a belsőt, és az alapján dől el, h odamész e, hogy elég szimpatikus e, eléggé tetszik e.

Szóval ja :)

2014. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rohadtul leszarom, ki mit gondol, ha valaki nekem tetszik.
2014. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát csak mindig azt mondják, hogy az ember "adjon lejjebb" az elvárásaiból a külsőt tekintve, de ilyen nincs. Szerintem annál több elvárása ilyen téren senkinek nincs, mint hogy tetsszen, abból viszont nincs mit leadni.
2014. szept. 16. 21:06
 4/15 anonim ***** válasza:

Kell hogy vonzódj hozzá. Persze mindenkinek más jön be. (nagyjából)


De ahogy 2-es is írta, le kell carni ki mit gondol.

2014. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

belső is vonzóvá tehet egy személyt, ha alapból nem ronda, csak átlagos.


és igen, a csúnyáknak nem árt lejjebb adni, különben egyedül fognak meghalni.


nem minden a felszín és mint mondtam, a belső a külsőt is megszépíti. ha észrevetted, nem mindenkinek van modellpárja, sőt... na, ebből biztos sokan vannak, akik (annak ellenére hogy nem szép a párjuk) vonzódnak hozzá.

2014. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"nem minden a felszín és mint mondtam, a belső a külsőt is megszépíti."


Igen, viszont aki így érez valakivel kapcsolatban, annak szerintem alapból meg sem fordul a fejében, hogy ezzel "lejjebb adja a szintet", nem igaz?

2014. szept. 16. 21:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Most csak a kíváncsiság hajt, mások véleménye, vagy ennek köze van egy nemrég veled megtörtént eseményhez?
2014. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki, mert érdekelne, hogy hogyan állnak ehhez azok, akik azt szokták javasolni más kérdezőknek, hogy "adjon lejjebb" a teljesen természetes igényeiből.
2014. szept. 16. 21:33
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja értem. Nem olyan régen vagyok itt :)

ÉN sem tudok egyébként lejjebb adni, ha lejjebb adnék azt már amolyan kényszerből tenném. És nem lenne igazi.


Eddig 5 kapcsolatom volt, de mindig hosszú hónapok teltek el míg sikerült mással összejönnöm volt amikor több mint egy év is eltelt míg sikerült, mert sok elutasítást is kaptam, de nem tudtam lejjebb adni.


1x megtettem még olyan 10 éve, de nem tartott sokáig.

2014. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos, ugyanez a tapasztalatom. Én is egyszer jártam valakivel, aki nem annyira volt az esetem, de ő nagyon akarta, én meg gondoltam akkor adjunk egy esélyt a dolognak, de egyáltalán nem volt jó.
2014. szept. 16. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!