Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy aki a külsőt tekintve válogatós, az ezt "szándékosan" teszi?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ilyenkor úgy képzelik, hogy az ember azt gondolja "hmm, hát ez a lány/srác nekem tetszik, de objektíve nem elég szép, úgyhogy nem jövök össze vele"?

Nem értik, hogy egyszerűen csak olyat szeretne az ember párjának, aki tetszik neki, és hogy ebből nem lehet "lejjebb adni", mert olyannal nincs értelme járni, akihez nem vonzódsz.


2014. szept. 16. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én ezért sem foglalkozok mások véleményével ilyen téren, hogy kit válasszak meg ki lenne a jó.


Ha megtetszik beszélek vele , akkor szívesen megismerem ha nem akkor nem. És ha emiatt hosszabb ideig kell várnom, illetve több embernél kell bepróbálkoznom akkor tovább fogok várni.

2014. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok nektek, örüljetek neki,hogy van miből válogatnotok.Másnak még ennyi sem jut,egyetlen ember sem(én is ebben a helyzetben vagyok).Mintha levegő lennék,rám se néznek,szóba sem állnak velem egyáltalán,és néha még röhögnek is rajtam...

Pedig nem vagyok csúnya,adok magamra elég rendesen,öltözködésre,tisztaságra,megjelenésemre szóval mindenre.

23/F

2014. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Figyelj, pont erről beszélek. Én sem dúskálok csajokban, de a világ legostobább ötletének tartom, hogy olyannal kezdjek, aki nem tetszik.
2014. szept. 16. 22:52
 14/15 anonim ***** válasza:

kérdező! nem, akkor már nem fordul meg a fejedben, hogy lejjebb adod a szintet. viszont mi van, ha egy átlagos csaj ismerkedni akarna veled, de te nem akarod lejjebb adni a szintet és hanyagolod.. miközben lehet, ha megismernéd, végbemenne ez a folyamat, hogy megszépül számodra.


mielőtt összejöttem a barátommal, azt mondta, szép vagyok végülis, de nem az ő esete. (akkor egyikünk sem akart semmit még.) aztán most együtt vagyunk és "én vagyok neki a legszebb".

szóval a nem vagyok az esete szerintem az, hogy nem vonzódna hozzám, nem lát semmi extrát a külsőmben. aztán utána meg ő kezdeményezett..

2014. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14-es, a felvetésed teljesen jogos. Viszont ez már szerintem csak a lányokra jellemző, hogy aki nem söpri le őket a lábukról elsőre, azzal már nem is akarnak ismerkedni. Én mindig azokkal is találkoztam párszor, akik ránézésre annyira azért nem fogtak meg.

Mondjuk lehet hogy ez magyarázható azzal, hogy egy lánynál mindig több pasi is próbálkozik, és nincs mindenkire ideje meg türelme, úgyhogy csak a legjobbak kapnak esélyt.

2014. szept. 16. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!