Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen tanácstalan vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok! Lépjek? De hogyan?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy iskolai táborban megismert egy fiút. Majd a tábor végeztével, meg akart kérdezni tőle valamit, ami végül én kérdeztem meg Facen. Ez kb. Aug. 24-e környékén történt. Azóta minden nap chatelünk(szószerint, egy sem maradt ki). És hát nekem megtetszett. Szerelmes vagyok! De fogalmam sincs ő hogy érez! A suliban néha látom őt és mindig izgatott leszek. Chaten küldött már zeneszámokat, képeket, mondta h biztos van aki olyan fiú "aki moziba menne velem"(arról volt szó h moziba szeretnék menni csak még nem tudom kivel). Nagyon sok mindenről beszélgettünk már. Hogyan kezdjek közeledni? Vagy lépjek-e egyáltalán? Honnan tudhatnám ha esetleg ő is hasonlóan érez? Én lány, ő fiú.

2014. szept. 18. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő szokott neked írni vagy Te neki?

Egyébként nyugodtan szóba hozhatod, hogy azóta se voltál moziba mióta beszéltetek róla, hogy nem-e menne el veled. Ha mellé beszél felejtős, ha meg nem akkor mozdultatok valamerre.

2014. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát az a mozis dolog érdekes. Vagy nem érdekelte, ezért írta, hogy menne veled biztos valaki, vagy arra várt, hogy esetleg megkérdezd, hogy ő menne-e veled. Írnod kellett volna, hogy nem hiszed, hátha akkor felajánlja, na de már mindegy.

Szerintem suliban is menj oda hozzá dumálni, beszélgessetek továbbra is, aztán felajánlhatnád neki újra azt a mozizást, csak most kicsit konkrétabban. ;) Vagy bármi közös programot kitalálhatsz, nyugodtan elhívhatod Te is, akkor kiderül a reakciójából, hogy kölcsönös-e a vonzalom. :)

2014. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de félek! :(
2014. szept. 18. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Mitől? :O
2014. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

mitol, mitol

a visszautasitastol!!! ki ne felne tole?

2014. szept. 18. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Az se lesz jobb hidd el, ha egyszer majd mással látod, és ott lesz benned, hogy meg se próbáltad :)
2014. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld meg, különben mindig ott marad benned az a bizonyos "mi lett volna, ha...". Így 50-50 % , hogy összejöttök vagy elutasít, de mindenképp jobb lesz Neked a mostani helyzetednél, mert vagy boldog leszel a sráccal, vagy legalább megkönnyebbülsz, hogy próbálkoztál/elmondtad, stb.
2014. szept. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!