Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne az első lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az első lépés?

Figyelt kérdés

Ismerek egy srácot,aki végzős a gimimben.Én 11.be járok jelenleg.

A srác ugyan abban a faluban lakik,ahol én,és sokszor egy buszon utazunk.Szoktunk egymás mellett ülni,meg néha köszönni,mert szokás.Tudjuk egymás nevét,mert van közös ismerősünk,de még soha nem beszéltünk egymással.Látom,hogy ő is mindig néz,és van,hogy mosolyog rám.Facebook-on is ismerősök vagyunk,bár ez kicsit sem számít manapság.

Szerintetek mi lehet egy jó kezdőd téma,amivel beszélhetnék vele akár élőben,akár neten?

Szeretném megismerni,mert szimpatikus :)


2014. szept. 23. 20:05
 1/4 anonim válasza:

Hát ha tapasztaltat szeretnél hallani......................nem igazán fog tetszeni,de...legjobb ha egy lány nem kezdeményez.Nem túl normális dolog én általában megszívtam ezzel.

De ha ez nem érdekel akkor : pl. : mikor köszöntök egymásnak (jobb esetben még egymás mellett is ültök) kérdezd meg milyen suliba jár...(ha nem egy suliba jártok,ez nem derült ki :( )

2014. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Remélem segítettem :)
2014. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Ismerek egy srácot,aki végzős a GIMIMBEN"

Szóval egy helyre járunk. :)


Amúgy az is közrejátszhat,hogy a közös ismerősünk össze akart jönni a sráccal,és így azt hiheti,hogy a csaj elhordta minden szemétnek... ami igaz is,de nem volt igaza az ügyben.

Mert mielőtt ismertem volna a csajt,már akkor ugyan ez a "bámuljuk egymást" jelenség volt.

2014. szept. 23. 20:22
 4/4 A kérdező kommentje:
De amúgy köszönöm :)
2014. szept. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!