Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a fiu most mit akar tolem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiu most mit akar tolem?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akit ismerek, mar egy eve, de csak hebe/hoba talalkozyunk. Hetfin volt a szulinapom, irt nekem facen, majd elkezdtunk csetelni.

Hulyeskedtem, hogy jo tartosik nekem csokival.

Majd a vegen, (eleg rossz helyen lakik, mert elmegy a nete folyamatosan), megadta a teloszzamat es elkerte az enyemet.

masnap egesz nap sms-eztunk. Egesz surun irt , hiaba dolgozott. Majd mondta, hogy talakozzunk penteken, hogy ,,bedobja " a csokit , mert akkor megy haza, es hetvegen nem lesz itthon.

Mondtam oke.

de mintha, egyre kevesebbet irna nekem. ma egyszer irt csak. a holnapi nappal kapcsolatba pedig nem is irt. Tegnap elott (ezt kihagytam) elhivott hozzajuk, mert egy barbeq party lesz ( dolgozok hetvegen igy nem tudok menni) .

Ez, hogy nem ir , meg nem valaszol az sms/re ...kicsit fura... latom h fellep facere ( igaz rovid idore ) , de akkor abban a par percben miert nem tud nekem is szakitani annyi idot, h valaszoljon az sms/re. vagy megirja h megy aludni vagy mittudomen...

olyan fura.

Azt az egy dolgot kihagytam, h angol a srac. Es tegnap este kiirta facen, franciaul, hogy ruhelli a nyelvi akadalyokat...

nem tudom, h ez rolam szolt e.... de az angolom az egesz jo, suliba jarok, munkahelyen is angolul beszelek... es ha egy lengyel es egy magyar (szomszedomek) boldog hazassagba elnek, ugy h csak angolul beszelnek.... ami nem tokeletes ugye...akkor ot zavarja? vagy nem tudom... nagyon osszevagyok zavarodva...

nekem tettszik nagyon, es ugy erzem, hogy szerelmes tudnek bele lenni...

de igy felek kozeledni... foleg, hhogy az elozo bnojerol meg rola, tele van fb.-on az albuma... Es nem is olyan reg szakitottak (1-2 honapja... de sztem mar reg megromlottak, mert nem tunik megviseltnek emiatt..de belul..ki tudja...) ti mit tennetek? velemnyetek?



#fiú #eszjaras
2014. szept. 25. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Há' mit tudom én...
2014. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez van az en fejembe is.....
2014. szept. 25. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
barátkozz össze vele, de egyenlőre ne támadd le... ha tetszel neki, előbb utóbb úgyis elmondja, ezt innen senki nemtudja megállapítani
2014. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ide mondjuk nem ártott volna magyarul írni.
2014. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kapitanyur válasza:
+duggni
2014. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!