Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha buliban kavarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha buliban kavarok egy csajjal, és 2 nap mulva randira hívom, akkor mennyire legyek közvetlen? Indithatok csókkal vagy "ujra el kell jutni" oda?

Figyelt kérdés

2014. szept. 27. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a lány és hogy mennyit ivott azon a bulin.

Legalábbis velem ez így volt.

Én egy nagyon visszahúzódó, félénk, csendes lány vagyok alapjáraton, de volt egy buli, ahol elég rendesen becsiccsentettem. Volt egy srác, aki nagyon tetszett és bár elképzelni se tudtam magamról ilyesmit, pár óra múlva hevesen csókolóztunk az egyik sarokban. Utána pár nap múlva randira hívott és két arcra puszival indítottunk, ezért hálás is voltam. Aztán beszélgettünk vagy 6-7 órát, meg sétáltunk és mikor elbúcsúztunk, akkor csókolóztunk egy hatalmasat.

De ha alapjáraton bevállalósabb a lány vagy őt ez nem zavarja (szerintem ezt úgyis látod a viselkedéséből, hozzáállásából), akkor lehetsz közvetlenebb is.

2014. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két puszi. Az jó lesz. Ne smárold le.
2014. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Thank you.
2014. szept. 27. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Velunk ugyan ez volt a helyzet. Elso randin szajrapuszival koszont, nagyon bejott a magabiztossaga, de nem is volt ugy tul nyomulos. Elvegre ha mar a buli utan is talalkozni akartok, akkor nem a haverkodas a cel :)
2014. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a két arcra puszinak örülnék, de akkor persze első randi közepén már mehetne a csók :)
2014. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!