Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az baj, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj, ha azt akarom, hogy a fiú fizessen az első randin?

Figyelt kérdés
főleg hogy én csak zsebpénzt kapok :D 19/L
2014. szept. 30. 14:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%

Ez mellébeszélés, "szeretem ha gavallér".


Attól lenne kölcsönös és normális, ha megköszönnéd a felajánlást, de NEM VÁRNÁD EL.

Komoly különbség van a kettő között. Ha a fiú jobban érzi magát ha meghívhat, akkor annak lehet örülni, de egy utolsó felszínes kis rib az, aki megsértődik ha fele-fele fizetnek.


Ha te még tanulsz, ha nem tudsz anyagi oldalon beszállni, akkor elvárni sincs jogod.

2014. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%
Ha ELVÁROD, hogy ő fizessen, az elég baj és jó gáz vagy, remélem nem akar majd tőled semmi komolyat a srác.
2014. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%

ooo, ertem, ilyen teren egyenjogusag es lovagiassag, de amugy pedig mindenhol mashol egyenloseg kell! Logikus!


Amellett, hogy ez egy osi allati oszton, szerintem aranyos szokas, de elvarni es elore ezen agyalni... uramisten. Remelem a srac hamar lekoptat az elvarasaiddal, mert ma mar nem ugy mukodnek a kapcsolatok, hogy a srac mindent belerak a kozosbe, te meg csak a puncidat.

2014. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
49%
Aki nem megy bele egy kis játékba az első randi végén (ki akarja fizetni a saját részét, amit én mosolyogva el tudok utasítani) azzal nagyon ritkán lett második randim...
2014. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%
Lehet lepontozgatni, akkor is gáz vagy, kedves kérdező :D
2014. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

ha nem fogadom el a fizetést a pasitól, az nálam azt jelenti, hogy nem akarok tőle semmit.

ha randi közben kiderül számomra, hogy ennek nem lesz folytatása, akkor inkább szomjan döglök, de nem kérek semmit inni, vagy lecsapom a pénzt a pultra, mielőtt ő előveszi a pénztárcáját.


ez csak az ELSŐ randiról szól.

ha összejöttünk, én is fizetek.

2014. szept. 30. 14:38
 17/25 anonim ***** válasza:
75%
Pff az igen, hát most már nem csodálkozom miért tartják pénzéheseknek a lányokat.. kit érdekel, hogy csak zsebpénzt kapsz? És ha ő is csak zsebpénzt kap, akkor mi van? :D
2014. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Már 19 évesen apénzen jár az agyad, akkor mi lesz később?

Minek kell olyan helyre menni, ahol fizetni kell?

Menjetek ki a rétre, vagy akárhová, ingyen.


De nyilván ha velem randiznál, úgy értem ha én lennék a fiu helyében, akkor nyilván én fizetnék, mert úgy nem is lenne pofám elvinni valakit valahová, hogy ne én fizessek.

2014. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem egyáltalán nem baj, ha a fiú fizet, pláne az első randin. Tisztelje meg azt a nőt ennyivel, akit szeretne meghódítani.


Ha a fiúnak annyi pénze sincs hogy meghívja valamire azt a lányt akivel komolyabban szeretne megismerkedni, akkor szerintem ne is randizzon, inkább gondolja át hogyan tudna egy kis pénzt keresni.

2014. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nincs azzal semmi baj, sőt, ez a "megszokott", itt azzal van a baj, hogy a kérdező AKARJA, hogy a fiú fizessen..
2014. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!