Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalon mit illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon mit illik visszaírni azoknak, akik nem szimpatikusak a profiljuk, üzenetük alapján? Ami nem bántó, kedves, nem veszi el a kedvüket a további ismerkedéstől?

Figyelt kérdés

Egy 7 éves kapcsolatom véget érte után két évig egyedül voltam. Sokat dolgoztam, tanultam, képzésre és nyelvtanfolyamra jártam, de akikkel találkoztam nem igazán voltak szimpatikusak. Egy barátnőm biztatására regisztráltam egy társkereső oldalra, habár nagyon ódzkodtam tőle...

Még most is elég bizonytalan vagyok ezt az ismerkedési formát illetően, de addig is, akik tényleg nagyon nem olyan típusú férfiak, akikkel azt gondolom, hogy közös nevezőre tudnánk jutni, azoknak mit illik írni? Nem válaszolni nem szeretnék, hogy ne érezzék azt, hogy annyira antipatikusak, valami udvarias választ keresnék...Ti mit szoktatok? Vagy fiúk ti milyen választ találnátok elfogadhatónak ilyen esetre? Vagy inkább ne válaszoljanak a lányok ilyen esetben? (25,L)



2014. szept. 30. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök ha egy lány visszaír, hogy nem jövök be neki. Esetleg annak is, hogy miért nem, de ennyi időd úgy sem marad, szóval csak írd meg neki hogy nem az esete.
2014. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Egy, ne haragudj, de nem vagy az esetem, de kívánom, hogy mielőbb találd meg a párod!" Teljesen megfelelő, és ez a korrekt hozzáállás. Szerintem hatalmas bunkóság egy kultúrált üzenetre nem válaszolni. Én volt, hogy fél órán át levelet írtam, a lány pedig arra sem méltatott, hogy egyetlen mondatot írjon. Sokkal bántóbb ez a levegőnek nézés, mint az igazság leírása.
2014. szept. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen azt szoktam válaszolni, hogy: "Sajnálom, de nem szeretnék veled ismerkedni."
2014. szept. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Én lány vagyok, és most már eljutottam oda, hogy inkább semmit sem válaszolok, ha valaki nem szimpatikus. Rengeteg negatív tapasztalatom van ezzel kapcsolatban. Van, aki értetlen, és csak kérdezget tovább, hogy miért nem akarok vele beszélni, mi nem tetszik rajta, és hogy attól függetlenül mégiscsak megismerkedhetnénk.... És olyanok is vannak szép számmal, akik konkrétan elküldtek melegebb éghajlatra, mert azt mertem mondani teljesen kulturált hangnemben, hogy ő nem kifejezetten az esetem. Tízből kb 1 pasi tudja a helyén kezelni az ilyet.
2014. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha a levele normális volt, nem ctrl+c, nem ilyen "teccel meg akarlk simerni szép lány vagy, hol lax" kategóriás, akkor én általában visszaírtam, hogy köszönöm, de nem az esetem, így további szép napot kívánok. Az erre következő reakciókra már sosem reagáltam (de miért nem?? egy esélyt adj!! hülye kva, mert nektek csak a pénzes pasik kellenek, stb..). Ennél több energiát fölösleges fektetni bele.
2014. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt megdöbbentőnek találom h vki ezen gondolkodik h mit írjon vissza h ne bántsa meg az illetőt.. Nekem még nem volt szerencsém ilyen normális emberekkel összefutni társkeresőn sajnos! (mondjuk én is nemrég kezdtem el "próbálkozni")

Aki értelmesnek tűnik a fogalmazása alapján az úgyis meg fogja érteni, aki meg ilyen "alja nyelvjárással" ír annak ne írj vissza sztem.

(22/f)

2014. okt. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Legrosszabb tapasztalat, hogy írsz valami értelmesen megfogalmazott levelet, és ha nem tetszel az adott hölgyeménynek, akkor rád nyomja a jelentés gombot. Ehhez képest szerintem a nem válaszolás teljesen kulturált.
2014. okt. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!