Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ekkora korkülönbséggel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbséggel van értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves srác vagyok, és a barátnőm 27 éves.

Nagyon szeretem, viszont megkapjuk mindketten a korkülönbség miatt néha.

Szerintetek lehet jövője egy életen át ekkora különbséggel?



2014. okt. 3. 02:23
1 2
 1/13 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Miért foglalkoztok másokkal?

Simán jó ez.

2014. okt. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az én szüleim elfogadják fennakadás nélkül, a barátnőm szülei is. Barátaim is támogatnak. Viszont vannak a rosszakaró emberek... :)
2014. okt. 3. 02:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha Lajosnak vagy Szilviának az utcából nem tetszene ez a kapcsolat még, ha semmi közük sincs hozzá akkor én nem vágnék bele mert nincs értelme...
2014. okt. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez jóvolt :D
2014. okt. 3. 02:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Jó nagy bunkó, aki csupán emiatt beszól nektek… Nincs jobb dolguk? Vagy talán irigyek rátok, mert szeretitek egymást?

Amúgy itt gyakorin is leírtak már nagyon sok példát erre, hogy vannak régóta házas párok hasonló korkülönbséggel, mi itt a probléma? Látszik rajtatok, hogy nem vagytok egykorúak? Akkor lehet picit zavaró, de minél idősebbek az emberek, annál jelentéktelenebb lesz a korkülönbség.

2014. okt. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha, a gyerekvállalásban ki tudtok egyezni, akkor semmi gond nincs.
2014. okt. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen jó, legalább majd egyszerre fogtok meghalni öregségben.
2014. okt. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

egy életen át mi?

26-27 körül szokott jönni a legtöbb a házasság,gyerek dologgal.

gondolom neked is már tele van beszélve a fejed,aztán önálló életed egzisztenciád meg még sehol se.

egy fitnesz bérletet vegyél neki,mert ilyenkor már jobbak csak edzéssel lesznek.

egyébként ha nem kontroll alatt tartott báb vagy,te vagy az irányító a domináns a kapcsolatban,akkor van értelme.

2014. okt. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocs de nem értelek.. Ha mind a négy szülő és a barátaid is támogatnak akkor kik azok a "rosszakarók" akiknek a véleménye számít neked?
2014. okt. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

sztem jo

gondolom a csaj már szülne

ha neked megfelel vágj bele

a többi se jobb :-o

2014. okt. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!