Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezhetnék nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezhetnék nála?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban, aki nagyon tetszik. Mindig nézem őt és néha ő is engem, de amikor összenézünk elkapja a tekintetét és kicsit zavarba is van. Sajnos még soha nem beszélgettem vele, csak látásról ismerjük egymást. Illetve ő nem idevalósi, suli után rögtön megy a buszhoz.

Mit tehetnék?


2010. dec. 1. 16:20
1 2
 1/18 Timi: ) ***** válasza:
100%

Valami ürüggyel csak meg kellesz szólítanod,ez lehet iskolával kapcsolatos dolog is,amit elkérsz tőle,vagy a segítségét kéred.

Azért kapja el a fejét,mert szégyenlős és nem akarja tudatni veled,hogy viszonozza azt a tetszést" amit te mutatsz felé.

Bármi lehet belőle,csak légy bátrabb ha ő már ilyen szégyenlős:)

2010. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Sajnos én is eléggé, hát hogy is mondjam, gyáva vagyok ilyesmihez, de azért majd próbálkozom! :)

2010. dec. 1. 16:28
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is tetszel neki. De nem a lányoknak kell kezdeményezni.. De valamilyen ürügy tényleg kell h m egszólitsd. Gondolj bele hogy ha igy maradtok nem fogsz megtudni semmit h lehet e több a dologból..Meg gondolj bele az is jo érzés (gondolom) h tetszik neked és a közelében lehetssz, de gondold el h milyen jo lenne együtt lenni vele esténként egymás mellett. Sztem tudod mit kell tenned ha ezt szeretnéd. Bátorság 22f
2010. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hali!


Nem egyszerű a helyzet, de a lényeg, hogy valamit találj ki, hogy meg tudd szólítani, utána kezdj el vele többet beszélgetni (minden nap) , ki is kísérheted a buszmegállóba ha már jobban megismerkedtetek, utána ha ki ismertétek egymást, nem lesz félénk és a többi majd jön valahogy...

2010. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, mindkét választ! :)
2010. dec. 3. 15:05
 6/18 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok? és azt hogy érted, hogy nem idevalósi? más városban/faluban lakik? amúgy ha suli után egyből megy a buszhoz, akkor szerintem még előző szünetben kérd meg, hogy suli után menjetek el valamerre, vagy ilyesmi.

17/L

2010. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
mond azt hogy neked van a lenagyobbfarkad
2010. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
17:47-es válaszoló: mindketten 16 és igen úgy értem, hogy a szomszéd városban lakik, 12 km-re. Amúgy a szünetben megbeszélés lehetetlen, mindig a barátnőivel beszélget :(
2010. dec. 3. 18:21
 9/18 anonim ***** válasza:

17:47-es vagyok.

akkor hívd el a barátnőitől valami sulis dologgal, és mielőtt visszamenne a barátnőihez kérdezd meg, hogy nincs-e kedve elmenni valahová, vagy csak beszélgetni

2010. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És mivel szólítsam meg? Tapasztalatlan vagyok :/
2010. dec. 3. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!