Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Titeket zavar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket zavar egy lányon, ha van egy kis narancsbőre?

Figyelt kérdés

Igazából vékony alkat vagyok, de van egy kis halvány narancsbőröm. Ez nagyon gáz?

15/L


2010. jan. 23. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz! Senki nem tökéletes, attól még lehet nagyon szép egy lány teste h. van egy kis narancsbőre! Ne aggódj emiatt!

21 F

2010. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem almabőrőm van xD
2010. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is van egy kis narancsbőröm és én is 15 vagyok pedig elég vékony vagyok a magasságomhoz képet(176cm-51kg) mégis van egy kicsi...:S
2010. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Persze, ha nagyon narancsbőrös vagy, akkor ne mutogasd, de senkit nem fog érdekelni.
2010. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezen már én is filóztam :S:S én gáznak tartom :/nem mutogatom
2010. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond ezzel, aki szeret az kb észre se veszi. Nekem is már 15 éves korom óta van, és rajtam sem volt felesleg. Nem csak attól alakul ám ki. Hanem pl: kevés folyadék bevitel, egyszerűen egészségesebben kéne étkezni is. Nem véletlen, hogy majdnem minden nőnek van. Sajna elég narancsbőrös vagyok, mert világ életemben nagyon kevés folyadékot ittam, és az elmúlt két évben még jól meg is híztam, úgyhogy pláne...:S De van barátom akit kicsit sem zavar, mert nem ez alapján dönt, és nem takargat a strandon nehogy észrevegye más is. Sőt abszolút büszke rám, mert a szerelem a lényeg, és nem az hogy van-e narancsbőröd vagy bármilyen bőrhibád. Úgyhogy lányok fel a fejjel és ne is foglalkozzatok vele!


21

2010. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ideális állapot, de jó szűrő: szépen kiszórja azokat, akik egy fotonáramlatot akarnak szeretni...
2010. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link] - ez zavar!


[link] - kevésbé

2010. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!