Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rettentően kiszúrtak velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentően kiszúrtak velem, hogyan lábalhatnék ki ebből a meredek helyzetből?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve megismerkedtem egy fiúval, akivel napi szinten írogattunk egymásnak. Aztán egyre többször találkoztunk. Bár a második talin lefeküdtünk és akkor azt mondta nekem, hogy nem folytathatja velem,mert egy másik lányt szeret. Aztán vége lett neki ezzel a másik csajjal és nagyon kikészült miatta, de utána pár héttel felkeresett engem mondván, h kiheverte a csalódást.

Igen ám, de nem valami romantikus módon közeledett felém, egy ilyen barátság extrákkal viszony kezdett inkább kibontakozni vagyis részéről ez volt a közeledés. Habár nem mindig volt egyértelmű,mert olykor úgy viselkedett mintha szeretne és sokat keresett meg kérte, hogy menjek vele ide meg oda, szóval rendes program. Sőt volt, hogy erőszakoskodott, h töltsem vele a hétvégét.Voltak olyan találkák, amikor rendes kapcsolatnak tűnt a dolog. Néha beszéltünk a kapcsolat mivoltáról is de nem adott egyértelmű választ. Aztán rákérdeztem konkrétan,mire bele mondta a képembe, h kedvel, de ennyi és jelenleg nem tud többet kihozni a helyzetből..ugyanis neki idő kell ahhoz, h beleszeressen egy lányba. Most szerintetek mit gondoljak? Nagyon kész vagyok...:(



2014. okt. 14. 21:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Hát én is úgy gondolom, h nagyon korai volt...de ő erőltette..és olyan gyorsan történt ..csak azért tettem mert már akkor megszerettem.
2014. okt. 14. 22:11
 12/27 anonim ***** válasza:

A második talin lefeküdt veled, aztán közölte, hogy mást szeret! Na akkor el tudom képzelni, hogy mennyire szerette azt a "mást" is, ha mellette lefeküdt veled. Aztán együtt volt azzal a csajjal, nem volt hiánya se gondolom, így nem is akart tőled semmit, de szakítottak, erre újra felkeresett téged, akit d.ughat, nagyjából ez a szitu. Legalábbis én így látom.

Úgyhogy szerintem úgy, ahogy van, felejtsd el, mert csak kihasznál. Mondani meg bármit tud, nem kell bedőlni neki, a tényeket kell nézni. Persze tudom, hogy ez szerelmesen nagyon nehéz, de próbáld meg racionálisan végiggondolni, és lépj ki ebből a viszonyból.

2014. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ágyba vinni és kihasználni csak azt lehet, aki hagyja. Szakítsd meg vele a kapcsolatot és kész. Ez nem egyértelmű? 24/F
2014. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
10-es vagyok.Na látod nem kellett volna.Sajnos ez van ha a lányok nincsennek felkészítve,meg tanítva.Nemtudom miért nem lehet 3 kib aszott hónapot várni,vagy minimum kettőr.Mert ahol erőlteti a gyökér fajta a szexet,az nem vár ennyi megy is tovább.
2014. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Jó ez sajnos mind igaz. mint mondtam a szerelem őrültségekre késztet.

És akkor legalább, ha reménytelen szeretnék rajta revánsot venni, h legalább a méltóságomat visszaszerezzem. Kicsit lehúzni azt a fene nagy önbizalmát. Ez működhet?

2014. okt. 14. 22:28
 16/27 anonim ***** válasza:
14-es vagyok.Ezt már nem tudod visszacsinálni.Ami megtörtént megtörtént.A helyedben leszűrném tapasztalatnak.Mert ha most elkezdesz felé gyűlölködni,és idézőjelbe revansot venni,nem leszel előrébb,neked nem lessz jobb,sőt utána lehet úgy megváltozik a személyiséged hogy az valami hihetetlen.
2014. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
A méltóságodon akkor kellett volna gondolkodnod, mikor lefeküdtél ezzel a kandúrbandival. Tanulópénznek jó lesz. Lépj tovább, felejtsd el. 24/F
2014. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
2014. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
6-os.Jónagy hülyeséget mondtál.Süt róla az értelem.
2014. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, h ha ebből most kiszállok akkor azt méltósággal tegyem, ne pedig megmondom hepciáskodva és ő boldogan "ellovagol a naplementébe" én meg magamra maradva looserkedjek...
2014. okt. 14. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!