Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rettentően kiszúrtak velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentően kiszúrtak velem, hogyan lábalhatnék ki ebből a meredek helyzetből?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve megismerkedtem egy fiúval, akivel napi szinten írogattunk egymásnak. Aztán egyre többször találkoztunk. Bár a második talin lefeküdtünk és akkor azt mondta nekem, hogy nem folytathatja velem,mert egy másik lányt szeret. Aztán vége lett neki ezzel a másik csajjal és nagyon kikészült miatta, de utána pár héttel felkeresett engem mondván, h kiheverte a csalódást.

Igen ám, de nem valami romantikus módon közeledett felém, egy ilyen barátság extrákkal viszony kezdett inkább kibontakozni vagyis részéről ez volt a közeledés. Habár nem mindig volt egyértelmű,mert olykor úgy viselkedett mintha szeretne és sokat keresett meg kérte, hogy menjek vele ide meg oda, szóval rendes program. Sőt volt, hogy erőszakoskodott, h töltsem vele a hétvégét.Voltak olyan találkák, amikor rendes kapcsolatnak tűnt a dolog. Néha beszéltünk a kapcsolat mivoltáról is de nem adott egyértelmű választ. Aztán rákérdeztem konkrétan,mire bele mondta a képembe, h kedvel, de ennyi és jelenleg nem tud többet kihozni a helyzetből..ugyanis neki idő kell ahhoz, h beleszeressen egy lányba. Most szerintetek mit gondoljak? Nagyon kész vagyok...:(



2014. okt. 14. 21:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Akkor leszel looser ha fojtatod.A bosszú eddig senkinek sem segített,sőt a legtöbbek emiatt letteg lúzerek.Ha most emelt fővel akarsz távozni,akkor hagyd a francba és éld az életed és ne gondolj rá.
2014. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Na ez az, ami nem lesz könnyű...sőt..azt hiszem megőrülök :(
2014. okt. 14. 22:52
 23/27 anonim ***** válasza:

"hogy nem folytathatja velem,mert egy másik lányt szeret"

"de utána pár héttel felkeresett engem mondván, h kiheverte a csalódást"


Itt hibáztál, hogy ezek után másodszorra is kezdtél vele és nem zavartad el. Nem tudlak áldozatnak látni, akivel olyan rettentően kiszúrtak volna, mert a saját naivitásod és ostobaságod miatt te szúrtál ki saját magaddal.

2014. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én megértem, min mész keresztül. De a bosszú akkor sem megoldás.
2014. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Hát...csakis azért mentem bele másodjára, mert máshogy nem bírom ki....egyszerűen nem bírnám elviselni azt, hogy ne lássam többé

Csak az tuda megérteni a helyzetemet, aki már átélt hasonlót...

Jó a bosszú nem megoldás..persze,h nem..csak az lett volna a megoldás, ha az a csaj ne kerül képbe. Akkor most minden rendben, simán menne...

2014. okt. 17. 23:57
 26/27 anonim ***** válasza:
Képzeld énis voltam így és el tudtam engedni.
2014. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a tűrőképessége, ki ennyit, ki annyit bír elviselni...én ezt pl sajni nem
2014. okt. 18. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!