Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alig egy hete msn-ezünk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig egy hete msn-ezünk egy fiúval, tetszünk egymásnak, sőt Ő nagyon odavan értem, most találkozni akar. Belemenjek?

Figyelt kérdés

15L

Ő 16F


2010. jan. 23. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt neked kell eldönteni... ebben nem segíthet számodra egy fórum... nem tudod, hogy mibe keveredhetsz és azt sem, hogy mit hagysz ki... hogy hazudik-e vagy sem, stb...
2010. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ahham, nem vesztesz semmit, rosszabb esetbe szerzel egy havert, jobb esetbe meg lesz egy jó kapcsolatod :)
2010. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálam is pont ugyanez van...és már nagyon akar találkozni de kicsit félek ettől az egséztől,de nekem is nagyon tetszik,szóval én hamarosan belemegyek a találkozásba:)
2010. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vok én taliztam egy pasival, akivel kb 2 hetet msneztünk :) összeis jöttünk, de a románc nem tartott sokáig rájöttem h tahó az illető :/ de külsőleg nemvolt semmi gond sem, képen láttuk egymást, u.ugy tetszettünk 1másnak:)
2010. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én biztos várnék fél évet,h biztosan kiderítsem hazudik-e vagy sem stb. meg tudod sok a pedofil már sajnos mindenhol,vigyázni kell! egy kicsit várj még sztem,de lehet,h én vagyok lemaradva :S sok siket bárhogy is döntesz! 14/l
2010. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hallottam már arról, 1szer kb..h összejött egy netes kapcsolat, olyat viszont rengetegszer hallottam, h csaj elment egy ilyen randira...és egy pedoval talizott, amikor amugy...fiatal srácról küldött képet az illető.....ha mégis el akarsz menni találkozni vele, akkor mindenképpen legyen nálad telefon...és jó ötlet, ha 1-2 haveroddal megbeszéled, h legyenek körülötted, pl:a tali hely melletti kávézóban, igy ha baj van, akkor ki tudnak menteni...:):)
2010. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Forgalmas helyen találkozhatsz vele - ha már leveleztél, beszéltél vele többször is és normálisnak látszik.
2010. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor menj bele találkozóba, ha100% ig megvagy róla győződve, hogy valóban ővele beszélgetel msn-en.

minimum webcamon mutassa meg magát.

írni bármit lehet ebből nem tudod megismerni a valós énjét, hogy milyen helyzetekben, hogyan reagál az eseményekre.


Ha komolyan érdekel téged is és közel laktok akkor találkozhatsz vele valami nyilvános helyen.

És úgy induljona dolog, mintha most ismernéd meg.

lehet teljesen más kép alakul ki róla ezután, de lehet ugyanaz marad amilyennek képzelted (bár 1 hét tuná még nem lehet sokmindent tudni)


És ezt neked kell eldöntened, hogy tetszik-e annyira, hogy találkozgassatok is,és ne csak haverok legyetek.

2010. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!