Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak bejönnek a nemtörő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejönnek a nemtörődöm pasik?

Figyelt kérdés
A tinilányok miért szeretik a cigis, rapper nemtörődöm pasikat?Mi tetszik meg bennük?
2010. jan. 24. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:

az h abban a korban az számít menőnek.

de ha te egy elvont művészlélek vagy aki megsem bír szólalni társaságban, akkor ne is reménykedj h idősebb korodban neked lesz esélyed,.

2010. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem nem jönnek be
2010. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
általában ilyen barátaim voltak, nem azért mert dohányzik vay mert még 8an belefértünk volna a nadrágjába, egy környezetben nőttem fel velük, ez a megszokott. biztonságban éreztem magam mellette, amíg egy normális mondhatni konzervatív barátommal nem találtam az összhangot. de az hogy valaki rapper, nemfeltétlenül jelenti azt hogy nemtörődöm, vagy igénytelen. Kivétel erősíti a törvényt!:)
2010. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sajnos igen.ilyen vagyok.de nemis mert cigis meg rapper,hanem mert meg kell hóditani,mivel nem törödöm.persze ha nem megy,akkor hagyom.
2010. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak mondn hogy nem vagyok gy elvont művészlélek :) csupán csak feltettem egy kérdést, mert sok ismerősöm van aki összejön ilyen tahó parsztokkal és 2 hét múlva már másik tahóval jár
2010. jan. 24. 18:41
 6/9 anonim válasza:
na igen és vajon miért jár 2 hét mulva mással?:) eddig bírta őt ki... tehát érdemes ezen elgondolkodni :)
2010. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt még barátom,mert ilyen nem kell!

Tetszik,hogy lazák,vagányak és jól el lehet beszélgetni velük,de ennyi.Sokkal fontosabb az,hogy törődjön velem,a nem törődöm pasiknak nem sokáig van kapcsolatuk általában.(ez az én tapasztalatom)

15/L

2010. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászoló: mintha csak én írtam volna *-*minden megegyezik :DD

15/L

2010. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát én a fennt leírt és a 19:29-es ideálja között vagyok valahol háromnegyedúton :D amíg nem ismerem igazán a fennt leírt de ha megismerem és alakul a dolog akkor nagyon odafigyelő vagyok... bár ez így nem mindíg jön össze... lehet változnom kellene de nekem így jó ha ilyen vagyok

18/F

2010. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!