Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » állítólag tetszek neki. de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

állítólag tetszek neki. de msnen soha nem ír rám. :S hogy kezdjek beszélgetést?

Figyelt kérdés

ha azt írom h szia mizu? arra azt írja semmi...:S:S:S

L/14


2010. jan. 25. 16:49
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és kb. 1hónapja randira hívott. de nemet mondtam..:S azóta nagyon megbántam..:S
2010. jan. 25. 16:52
 2/8 anonim ***** válasza:
mert mimást lehet még irni arra h mizu? , kérdezz tőle valami normális dolgot
2010. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt bizony elszúrtad. Nagyon be kell ahhoz jöjjél neki, hogy egy ennyire direkt visszautasítás után teljesen magától újra próbálkozzon. Nő és busz után soha....


Itt bizony már neked kell lépned, méghozzá nem ilyen szinten, ahogy most csinálod. Neked kell ötleteket feldobni, burkoltan ajánlatokat tenni. "Van most a moziban egy nagyon jó film, olvastam könyvben is és imádtam, de egyedül nem akarom megnézni...", például valami ilyesmit. Persze valami olyan program legyen amiről tudod mondjuk, hogy Őt is legalább érintőlegesen foglalkoztatja.


Hajrá!


20/F

2010. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az a baj hogy mivel nemet mondtál neki most azt hiszi hogy nincs nálad esélye és csak barátilag akarsz közeledni, úgy meg valószínűleg nem érdekled
2010. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd el randira, és reménykedj, hogy igent mond. Ha nem, legalább tanultál az esetből.
2010. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és még az is baj. h most van bnője. de egy csajjal kb. egy hétig jár utána dobja.:S
2010. jan. 25. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:

xDxDxD


Basszus.... felejtsd el, amit mondtam. Vagy totál hülye vagy, vagy csak a korodnak megfelelően naív. Mit hiszel, Te más elbánásban fogsz részesülni, mint a többi lány? Tudod milyen, mégis bele akarsz menni....inkább hagyd a francba, de tényleg.


17:04 voltam...

2010. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megpróbálom.. köszi.:)
2010. jan. 25. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!