Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen a személyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen a személyiségem?

Figyelt kérdés

Részletesen leírom, hogy milyen vagyok és szeretném ha megmondanátok/írnátok, hogy szerintetek milyen a személyiségem és mi az amin esetleg változtatnom kéne..főleg pasik válaszára vagyok kiváncsi mert párkapcsolat terén mindig megszívom és valószínüleg a személyiségem miatt.

Szóval: elég szerény vagyok, szégyenlős is, nagyon makacs, érzékeny, megértő, hirtelen haragú, és nehezen vallom be de bosszúálló is..na jó nem kell semmi komyolra gondolni de ha bánt valaki annak duplán annyira fizetek meg, nagyon visszahúzódó vagyok, nehezen nyílok meg bárkinek is (ez a párkapcsolatban fontos) nagyon nehezen szólalok meg..mármint pl randin úgy kell kihúzni belőlem a dolgokat , mindig azon agyalok, hogy mit is mondhatnék, viszont ammi szívemen az a számon, nem rejtem véka alá a gondolataimat, egyesek szerint hideg és rideg vagyok (ezt én nem vettem még észre)..a külsőmmel nincs semmi baj..remélem nem tűnök nagyképűnek de azt még én is elismerem h szép vagyok..csak hát a szépség nem minden és úgy néz ki h a személyiségemmel nem tudom megfogni a pasikat..mit kéne másképp csinálnom?


2014. okt. 26. 17:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
na jó lehet h a baosszúállóval kicsit túloztam de azt mindenki tudja h nem jó velem újjat húzni..na jó ebből már nem jövök ki jól :/
2014. okt. 26. 18:02
 12/12 anonim ***** válasza:

Én teljesen ugyanilyen vagyok a bosszúállót kivéve...Ha engem megbánt egy fontos ember, akkor inkább kitörlöm az életemből, mintha soha nem is létezett volna... de megsiratom az biztos, nem könnyű elengedni valakit...


A szótlanság a legnagyobb baj...én már rájöttem. Mert hiába vagyok szellemes, őszinte, jófej, hűséges stb., ha nem tudom magam megmutatni az első randin. Mert akkor nem lesz következő...Ki akarna egy kukával még egyszer találkozni?


22L

2014. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!