Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok elmesélnétek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elmesélnétek az első randitokat?

Figyelt kérdés
Nagyon izgatott vagyok, mert pénteken találkozok egy sráccal és szerintem hívhatjuk randi szerűségre és kíváncsi vagyok a tietekre. 15/L

2014. okt. 26. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2%

1. ne legyen kinos csönd

2. ne vedd elö a telefonod és ne fb-ozz .

3. ne beszélj félre , :D ha kijavit az már gáz :D

4. ha nem vesz egy üditöt se :SZIA :D .

5. ne legyen még elsö alkalommal csók. és légy titokzatos :D

sok randim nem volt max 1-2 :D :D

2014. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az a baj, hogy a mai napig nem tudom, hogy az első randi a mozi volt, amibe a barátom hívott vagy az ebéd, amit pár nappal előtte közösen töltöttünk. Mindkettőn jól éreztem magam, de csak a mozi utáni este volt csók az én kezdeményezésemre :D
2014. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Suli után kimentünk s nép kertbe ... Beszélgettünk..elég zavarba voltunk ...aztán jött a csók!!


.... Suli utáni találkát.. Nagy szerelem... Egy év és faképnél hagyott a kedves..azóta is visszasírja.. De lehet hogy erre már nem voltál kiváncsi :)

2014. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm, nekem a párommal az első randinkon sétáltunk és dumáltunk minden féléről.:D
2014. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 vagy 17 éves voltam, a kollégiumi szobatársaim "ajánlottak be" a srácnak... Sétáltunk, aztán leültünk egy padra és beszélgettünk. Jól éreztem magam, de többször nem találkoztunk. Ennyi volt a sztori.
2014. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!