Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MIT JELENTSEN EZ? Ma kiderült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT JELENTSEN EZ? Ma kiderült egy halál ciki dolog. (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Ma 3.óra után muszály volt bekamuznom h rosszul vagyok, mert TETSZEM A SULITITKÁRNAK O.O

erről beszél az egész suli nagyon gáááz..

Azt pontosan nem tudom, h hogyan de valami olyasmiről hallottam h az egyik oszt-társam benntvolt a titkárságon és kivolt rakva a telefonja a sulititkárnak és az egyik haverjának írt rólam h milyen szép vok meg h mennyire tetszem neki..stb. Ő 25 éves én 15 . Tök jóban voltunk meg minden, amikor mentem hozzá nem kellet fizetnem a fénymásolásért tök jó fejnek tűnt de ezt nem gondoltam volna ja és kollégista is vok és ő nevelőtanár is szóval nagyon sokszor láttuk egymást, sokat beszélgetünk mindenféléről kettesben..ááh de ezt nem gondoltam volna..

és most itthon vok egyedül és nem értem ezt a helyzetet.

MOst mit csináljak vele?

HELP!

bocsi a fogalmazásomért nagyon de nagyon zavarodott vagyok most..


KÖSZÖNÖM L/15


2010. jan. 26. 11:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

és ezt el is hiszed az osztálytársadnak?

egy 25 éves pasinak nem tinilány kell :S sztem

2010. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
kínos...szerintem építsd le ezt a kapcsolatot még mielőtt jobban beleélné magát.
2010. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a tinilányok nagy fekete könyvében is: az ingyen fénymásolás megér egy patront a szájba!
2010. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ne kerülj bele a tinikur.vák sorába,keress veled egykorú fiút biztos lesz ilyen,az ilyen tanár diák kapcsolat sose végződik jól!
2010. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ez 100% h igaz. mert az egyik tanárom is kérdezte (teszem hozzá gúnyosan) h mi van a ki titkárral?..
2010. jan. 26. 11:48
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Akár így van akár nem, azért látszik, hízik tőle a májad! XD


De hát ez természetes ennyi idősen! :)

2010. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem a 10 év korkülönbség még elfogadható. Igaz, hogy nem ebben az életkorban, mert még sok minden változhat, hiszen fejlődésben vagy, de pár év múlva teljesen oké lesz. Mondjuk én nem mennék bele egy ilyen jellegű kapcsolatba. Az iskolatársaid viszont elég éretlenek, ha cikiznek miatta, mert nem te tehetsz róla. De ez az éretlenség is a korral jár :)
2010. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
igaz..:D
2010. jan. 26. 12:02
 9/19 A kérdező kommentje:
de azt nem tudom h fogok ezek után a szemébe nézni..
2010. jan. 26. 12:02
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kár ennyire felfújnod. tetszel neki, mert mért ne tetszenél, de a világon nem akar tőled semmit, abban biztos lehetsz. velem is előfordul, hogy megállapítom magamban egy-egy tinikorú fiúkáról, hogy hmm de kis helyes meg kis jó pasi, de ezsem ágában sem lenne velük komoly kapcsolatot kialakítani!

24 L

2010. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!