Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki ottalszik valakinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ottalszik valakinél és reggel felkel alvásszagú a szája az akkor hogy néz már ki?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 08:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8 Nem érdekel, hogy miért raknak/vagy nem raknak. Ha már sznob vagy, akkor valamit kezdj magaddal, mert ez szörnyű, hogy nem vagy képes kimenni és gyorsan fogat mosni. Ehelyett 30 percet szenvedsz a cukroddal:DD


Az idő kincs tudod kedves?:DD

2014. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 nem érdekel hogy nem érdekel. Nekem ez kérdés és egyben felismerés volt. A kérdőjelből és a szabak használatából rá is jöhettél volna ha nem lennél funkcionális analfabéta. (Ezt nem sértésnek számtam, jó lenne ha jobban odafigyelnék hogy pontosan ki mire mit miért írhat)
2014. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig van egy vizes palack víz az ágy mellett. Nem e miatt, hogy ha itt alszik a pasim, akkor ne reggeli szájszagomra keltsem, hanem alapból rég rászoktam. De reggel nem is smárolás közepette kelünk, csak arcra puszi.
2014. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy néz ki, hogy idővel, amikor az ember komolyabb kapcsolatba kerül, ráébred, hogy mindenki ember, és senki nem tökéletes minde pillanatban. Idővel mindenki rájön, hogy a szerelme is büdöset f**ngik, hogy reggel, ébredés után összevissza áll a haja, hogy egy kemény, dolgos nap végére ő is koszos és izzadságszagú, és hogy reggel bizony életünk szerelmének sem mentaillatú a lehellete.


De itt dől el, hogy valaki érett-e egy komoly kapcsolatra, vagy sem.

2014. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!