Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti mit élveztek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit élveztek, szerettek hogy hogy táncoljon nektek egy pasi a discoban? Milyen ozdulatokkal miket csináljon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 21:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Táncolni neki? Mi vagy te, a bohóca? Tán vele. :D


Amúgy vki már írta is. Fontos, hogy ne hátulról közeledj. Jobb ha már az első pillanatban megérinted, mert minél tovább halogatod, annál gázabb lesz. És szard le mit gondol a csaj. A lényeg, hogy érezd jól magad. Ne neki akarj megfelelni. Ha látja, hogy te élvezed a helyzetet, akkor ő is élvezni fogja. Ha görcsölsz, ő sem fogja élvezni.


Én sem tudok táncolni. Olyan primitív a koreográfiám, hogy rettenet. De magabiztos vagyok és emiatt a csajokat egyáltalán nem érdekli hogy táncolok. Élvezik a társaságom.

2010. jan. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én utálom, hogy ha odajönnek és elkezdenek összevissza rángatni meg vergődnek a hátam mögött, ilyen kefélős mozdulatokkal megtudok őrülni tőle:S ha tudsz táncolni akkor táncolj rendesen, de valószínűleg ha feltetted ezt a kérdést akkor nem tudsz, szal hanyagold inkább beszélgess...

:)


21/L

2010. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem tudom azt sem mért érzik úgy, hogy tánc közben a nevemet se tudva lefogdoshatnak!!! Táncot ha nagyon akarod fogd meg a KEZÉT és táncolj vele ugy nem kell rögtön simulni! (bocsi de gondoltam ez még fontos lehet)
2010. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Párszor bekeveredtem a helyi diszkóba, és halálra röhögtem magam a fiúkon IS. Nem hiszem, hogy a diszkó a megfelelő hely a csajozásra, de szerintem a legjobb, ahogy egy előttem szól is mondta, ha előbb odamész az asztalához beszélgetni. Aztán felkérhetnéd táncolni. Tudom, hogy hülyén hangzik, de ennek így kéne működnie, akárhol vagy.

Mi a hajunkat rázzuk, és általában csak berántanak a nagy ugrálós ölelkezésbe, de tudunk ám rendesen és szépen is táncolni. Talán nem árt, ha gyakorlod a "hagyományos" tánc mozdulatait, és lépéseit, mert ha megtalálod a ritmust, akkor bármire tudsz táncolni.

Apám mindig azt mondta, figyeld a dobot lányom! Mondjuk egy diszkóban...

2010. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

pff sose táncolj discoban! az a gyökereknek való.

valami csendesebb helyen szólítsd le... ennyi a lényege

célravezetőbb az fix

2010. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nem tudom azt sem mért érzik úgy, hogy tánc közben a nevemet se tudva lefogdoshatnak!!! Táncot ha nagyon akarod fogd meg a KEZÉT és táncolj vele ugy nem kell rögtön simulni! (bocsi de gondoltam ez még fontos lehet)


Ez nem jó tanács. Emberfüggő, te pedig csak magadat állítod be példának. Sokan élvezik ezt.


Ha én discóba megyek akkor azt csak csajozás céljából teszem. De ha komoly kapcsolatot akarok, akkor azt olyan lánnyal aki nem jár ilyen helyekre. Szal alapból nem veszem komolyan azt, akit ott ismerek meg.

2010. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igen, de csak azért mondtam, mert vannak lányok akik meg csak táncolni nem pasizni mennek erre is gondolj és lehet, hogy ők nem akarnak veled rögtön táncolni! Először mindenképpen a beszélgetés nem az egész életéről de mondjuk hogy hogy hívják meg kb hány éves ... aztán felőlem simulhatsz:D

valószínü a k.váknál bejön a simulós tánc, de mi nem is azokról a lányokról beszélünk, hisz te is mondtad, hogy azokat nem veszed komolyan:)


Bocsi, ha tévedek, de én ugy vettem a kérdést, hogy normális lányokról van szó:D

bocsesz:D

2010. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Sztem vegyél példát Jim Carey től a maszk ból :D:D:D:D


Vagy csak simán viritsd a lóvét, mert kb erről szól az egész...

2010. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

: tegnap 23:58



A szamurájkardot kihagytad!!

2010. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Aki táncolni megy az sem táncért megy, hanem egót akar gyüjteni. Mert örül, hgy bámulják őt, próbálkoznak stb. De az olyanokat is fel lehet szedni. Magabiztosság kérdése.


Én úgy együttesen az olyan csajokról beszéltem akik diszkóba járnak. Azokat nézem le. Normális csajjal ott még nem találkoztam, aki nem egy felszínes, beképzelt piicsa volt. De nem lehetetlen, hogy van kivétel.


Ezt a pénz dolgot sosem értettem. Egyszerűen nincs értelme. Aki egy hülye ribanc és csak dugni akar, ahhoz úgysem kell pénz. Aki meg komoly kapcsolatot akar és a belső értékek számítanak neki, annak azért nem kell pénz. Ez a szöveg, hogy ajó csajokhoz pénz kell, csak a lúzerek mentegetőzése. A csajt akarják felkelőssé tenni a saját bénaságukért.

2010. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!