Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lemondásokkal jár, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lemondásokkal jár, ha az ember barátnőt szerez magának? Mit kell máshogy csinálni az életben azután?

Figyelt kérdés
Kell vmi megeröltető dolgot csinálni mert elég lusta vagyok? 17/F
2010. jan. 27. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
hát ez erősen csajfüggő
2010. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ha egyszer szerelmes leszel,nem fogsz azon gondolkodni,h amit a párod boldogságáért teszel,megerőltető e (megjegyzem akkor nem fogod annak érezni) am ha bnőd van nyilván le kell mondanod a többi lányról:D ezenfelül az időd egy részét úgy kell ütemezned,h rá is szánj eleget az életedből

17/L

2010. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi! amúgy fiuktól kérdem inkább ne lányok írjanak
2010. jan. 27. 12:59
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

pf hülyegyerek.

pedig tökéletesen igaza van, de ezt nem értetted akkor úgysem lesz semmilyen csajod gyökér

2010. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én értem hogy ez egy lány szemszögéböl így néz ki de én fiúkat kérdeztem
2010. jan. 27. 13:03
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Persze, ha barátőd van, minden nap jó korán fel kell kelned, és ötször körbe kell futnod a házat. Hetente kétszer szét kell szerelned egy tetszőlegesen választott háztartási gépet, majd össze is kell raknod. Egy héten egyszer mindenképpen le kell futni egy maratont is. Szóval inkább ne szerezz be barátnőt, mert nagyon megerőltető dolgokat kell majd csinálni.
2010. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Dolgozni kell majd keményen hogy pénzelhesd ! Kivéve ha anyuci-apuci millerek és ellátnak zsetonnal :P
2010. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Le kell mondani WoW-ról pl :D
2010. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy megsértődik rád a markod.
2010. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Sokkal kevesebb időd lesz mindenre(sport, buli, haverok).

Állandóan újra kell tölteni a sim kártyád pénzzel.stb stb


De ha találsz egy lányt aki igazán tetszik, ez mind nem fog érdekelni.

25/f

2010. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!