Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik módszer a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik módszer a jobb ebben az esetben?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, és megismerkedtem egy 20 éves csajjal. Ma találkoztunk először, órákig beszélgettünk sétáltunk, együtt voltunk dumálgattunk.


Mondta, hogy nagyon elővigyázatos a pasikkal mert a legutóbb nagyon átverték. Nem egy r*banc típus, nem jár bulizni csak ritkán, okos egyetemista, szép, igazi nekem való...


Kérdésem az lenne, hogy az ilyen típusú nőknél melyik a jobb? Ha nyomulok, kimondom az érzéseimet, hogy mennyire bejön nekem meg minden... Mert engem nagyon megfogott így első találkozásra. Vagy inkább tartsam vissza mert ettől lehet hogy megijed és inkább csak beszélgessek vele általános dolgokról.


2014. nov. 9. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél vele kedves, és közvetlen, mutasd ki az érzéseid ha vannak felé. De semmiképp se nyomulj, úgy hogy elkezded fogdosni. Szerintem..
2014. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele, hogy nőként tekintesz rá és csinosnak, kedvesnek, érdekesnek tartod. De ne nyomulj paraszt módon, mert behúzza a vészféket.
2014. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak lépésről lépésre. Én is úgy ismertem meg a párom, aki előtte sokat csalódott. Utólag elárulta, az tetszett neki a legjobban bennem, hogy ellentétben a többi udvarlóval, én nem akartam tőle semmit. Csak egyszerűen figyelmes voltam, barátilag közeledtem. Aztán belém szeretett.
2014. nov. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az ilyen típusú nők szerintem a közös programokkal főzhetők be. Sok közös program. Szeressen eljárni veled. Ha szeret eljárni veled, egyik randi végén jön a csók, aztán majd ahogy diktálja jön minden. Nem lesz itt para, sok közös progi. ennyi. ez kell. Közben legyél határozott! és férfi! de kedves is, és add meg neki a tiszteletet. Szeretem az ilyen típusú lányokat, általában korrektek
2014. nov. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok, hogy azt várja h adjak neki csókot stb... de a stílusából ítélve nem hagyná.. :D viszont a nők baromira nem egyértelműek, és ha ezt akarják se mutatják ki... Ne tartson már lúzernek h nem merem megcsókolni se.
2014. nov. 10. 00:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Légy egyszerre mind a kettő. Na jó, ez zavaros. Mond el neki, hogy fontos neked ne ne keríts köré nagy cirkuszt, és legyél hajlandó kis lépésekben haladni, ha neki arra van szüksége.
2014. nov. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!