Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni, hogy tetszem a srácnak? És én hogy tudok olyan jeleket adni neki, hogy egyértelmű legyen számára, hogy kedvelem és többet szeretnék?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy személyesen találkoztunk a múltkor és remélem még fogunk is. Csak ilyenkor annyira izgulok, hogy nem tudok sajnos úgy lereagálni a dolgokat! Kérlek segítsetek! :)
2014. nov. 17. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj ez olyan, mintha egy férfi azt kérdezné tőlem, hogyan kell csajozni. Nem tudom elmondani. Ezt érezni kell. Neked is érezned kell, hogy mikor érj hozzá "véletlenül". Beletúrsz a hajadba, rebegteted a pilláidat, közel hajolsz az arcához. Figyeled a reakcióit.


Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2014. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még nem volt kapcsolatom így tényleg nagyon bénén hat a dolog. Azért lenne jó ilyen alap dolgokkal tisztában lenni, nekem mintha nehezebben menne, mint az átlagnak.
2014. nov. 17. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi. Bele fogsz jönni. Egyáltalán ne szégyelld, ha bénázol az elején. Más is így kezdte. Hajrá! Fog ez menni neked! Drukkolok.-)
2014. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Magoran ***** válasza:
Kérdés: hogy kellene azt értelmezni, hogy a múltkor találkoztatok személyesen találkoztatok? A múltkor ismerkedtetek meg, a múltkor tetszett meg, bár már azelőtt is láttad, esetleg huzamosabb idő után láttad először, stb...
2014. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát együtt buszoztunk és akkor egy órát beszélgettünk, ő jött oda hozzám meg ő kezdte el a beszélgetést is. Látásból ismerjük egymást. Beszélgetni nagyon nem beszéltünk eddig, csak pár perces szóváltások voltak régebben.
2014. nov. 17. 23:04
 6/8 Magoran ***** válasza:
Legközelebb, ha egy buszon utaztok, menj oda hozzá beszélgetni... Próbáld ezt a buszos beszélgetősdit fenntartani. Eközben mosolyogj, légy érdeklődő. Ha ő is hasonlóan fog viselkedni, szerintem nyert ügyed van.
2014. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Legy laza, ne gorcsolj:) add onmagad,de ne nyolmulj.erezni fogod hogy mikor mit csinalj.a szituacuo kihozza magabol:)
2014. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Magoran ***** válasza:
Most veszem észre, utazol helyett utazokat írtam... A jó öreg androidos autocorrect...
2014. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!