Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-on feluli pasik, ha szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-on feluli pasik, ha szerelmesek vagytok egy lanyba?

Figyelt kérdés

Szoval szerelmesek vagytok egy lanyba x ideje, o almaitok noje et cetera es vegre randiztok.Megcsokolod es mikozben csokoloztok a lany nadragon keresztul megfogja a "tudjuk mit", szoval ettol kevesebb lesz a no a szemetekben, esetleg azt gondoljatok majd, h "biztos mindenkivel ezt csinalja" stb.


Szoval ez pozitiv vagy negativ?A lany egyebkent teljesen normalis, nem egy ferfifalo de nem is egy csendes "semmirol nincs soha semmi velemenyem"alkat:-)

Elegans, stilusos....szoval vegulis ranezesre ez lenne a legutolso amit kineztek belole.


A ferfi egyebkent erzelmes es romantikus.Szoval fogni vagy nem fogni?:-)))))


Koszi



2014. nov. 17. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Markód' mög.
2014. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok bele, akkor nyilván ismerem. Ha ismerem, akkor nem fogok ilyenekből olyan random következtetéseket alkotni, amiket idegenekkel szemben esetleg megtenne az ember. Ellentmondásos, amit írsz.
2014. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es:Ismered, de meg nem jartok, nem ez az elso randitok tehat kvazi fogalma sincs arrol, h a lany maganeletben, intim helyzetben milyen:-)))
2014. nov. 17. 22:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs ugy ertettem h ez az elso randitok:-)))))
2014. nov. 17. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Más ha egy férfi nyúl hozzád előszőr és más ha egy nő, nem szerencsés ha a nő (bár jót vidultam mikor az általad felvázolt szituációt magam, elé képzeltem-nőként-az tény, de ezt nem léptem sosem.
2014. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te most a férfi vagy a nő vagy? :D
2014. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A no:-))))))
2014. nov. 18. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Az jön le, hogy a nő nagyon akarja a folytatást, és kedvére akar tenni a férfinek. Ez legelőször szokatlan lesz, ha olyan a férfi, még meg is lepődhet, hogy a nő ennyire nyomul. Van akinek jól eshet, de a nők sem biztos, h jónéven veszik, ha rögtön letapizzák őket. Nekem az jönne le, hogy a nő könnyen adja magát. Ezt nem negatívan értem, nem feltétlenül azt jelenti, hogy könnyűvérű. Talán már régóta várja hogy végre legyen társa, és most mindent megtenne, mert ebben látja, hogy működne, és nem akarja hogy az illető elszaladjon. Azt is sugallja, hogy a nő odaadó az ágyban, és nem riad vissza a kezdeményezéstől.

Csak kérdés, hogy a kapcsolat tart-e már olyan fázisban, hogy ez jól sül el... Nekem férfiként jobban esne, ha "véletlenül" megsimogatja a hátam, vagy a kezem, vagy súg nekem valamit, mert ezzel támogatást fejez ki, bizalmat, és nem birtoklást.

Nehogy felületesnek tartson emiatt, hogy rögtön betámadod egy ilyennel, mondjuk ez inkább az időzítésen múlik. Én a helyedben az elején finomabb gesztusokra tenném a hangsúlyt, furi lenne azt érezni rögtön az elején, hogy máris le akar tekerni... :) Azt gondolnám nagyon előresiet a csaj, biztos azért, mert felületes a kapcsolatban. Bár nem egyformák az igények, szóval más nyilván mást gondol ugyanerről. Én nem sietném el a dolgot a helyedben, és nem hagynék ki ilyen romantikus helyzeteket, mert ha jól halad a kapcsolat, mindenre sor kerül úgyis. És szerintem hagysz terepet a férfinek is, annál úgy sincs hitelesebb, mint amikor ő közeledik. :) 36/F

2014. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!