Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 cm és az alatti fárfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm és az alatti fárfiakat kérdezném. Mennyi megaláztatásban volt részetek a magasságotok miatt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 18:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem is számolom már. Rengeteg nő utasított vissza és röhögött ki az alacsonyságom és a ronda fejem miatt.
2020. máj. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
180 cm magas csaj vagyok, es nem zavar a magassagom. Es az se erdekel, hogy egyes ferfiak gyulolik ezt :D
2020. szept. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
185 cm alatt nincs férfi!
2020. szept. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem megalázó, de volt, hogy megbeszéltem Tinderen a randit a lánnyal, de még visszakérdezett, milyen magas vagyok. Ez kétszer is előfordult.
2020. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nálam szakitásnál felhozta az exem, hogy ez is közrejátszott, hogy nem birta magát nonek tekinteni mellettem. Fájt nagyon, de az is tény, hogy neki meg olyan viselkedésé van, hogy én nem -bírtam férfinek erezni magam mellette
2020. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
168 cm vagyok, matek-tesi tanári diplomám van, a Honvédségnél vagyok tűzszerész huszonévesen nagyon jó fizetésért. Izmos vagyok (78 kg) és alapvetően jó dumás. Igen bőven előfordult hogy nem tetszettem egy csajnak a magasságom miatt, de rengetegnek még így is tetszem és voltam is már tőlem magasabb csajokkal is. Szóval LEHET KOMPENZÁLNI MÁS DOLGOKKAL, csak tényleg össze kell hozni a dolgokat.
2020. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!