Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ismerkedő szöveget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ismerkedő szöveget találnál megnyerőnek egy 20 év körüli sráctól?

Figyelt kérdés
Kort kérek, és hogy ez a szöveg hol a legjobban ellőhető.
2010. jan. 29. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mutasd a csöcsőőőőőőőd
2010. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

huh jó kérdés XD erre énis kiv lennék XD


jó a segged kő kóla?XD [plázai ital automata jobb oldalán XD]


18 F :P


[am tényleg jo kérdés írjanak a csajok! erre én is kiv vok:P]


üdv kurtzyx

2010. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szesze ***** válasza:
ha tetszel a csajnak szinte mindegy, hogy mit mondasz pl ilyen hagyomanyosakat "Nagyon jol nezel ki.", vagy dicserd meg a hajat, az szerintem bejon. A lanyok szeretik, ha a pasik eszre veszik, hogy "kicsiptek" magukat. Vagy volt egy olyan esetem, hogy tetszet egy srac. Ez mondjuk kolcsonos volt, s elkezdtunk dumalni. Egyszer csak megkerdeztem, hogy hogy hivjak, s mondta h Alpar, s erre en is mondta h en Vanda vagyok, s erre mondta h "Tudom, mar erdeklodtem". Ez nekem nagyon jol eset. 18/L
2010. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

:) Az az igazság, írok/írni szeretnék egy regényt, és nem tudom, hogy mi az amitől a főszereplőt jó pasinak tudom beállítani, és lány létemre restellem, de én nem tudom egy ismeretlen mivel szólíthatna meg egy lányt.

Engem nem szoktak megszólítani... :D (13L)

2010. jan. 29. 16:37
 5/14 anonim ***** válasza:

Javaslom,hogy inkább akkor írj regényt,amikor már több tapasztalatod lesz ezen a téren.13 évesen közel sem lehet még olyan szókincsed,hogy abból egy egész regény kiteljen.Vagy arról írj,amit tudsz,ismersz.

Ismerkedő szöveg lehet teljesen átlagos is,ha tetszene a fiú,szinte mindegy,mivel szólítana le. Persze bunkó szöveg nélkül.

2010. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
jó a kóla. kő segg?
2010. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
13évesen szerintem még egy kerek fogalmazást sem tudsz összehozni...
2010. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és jó hogy valaki így látatlanul meg tud ítélni, anélkül hogy esetleg egy privátot írna, hogy megmutatnék-e valamit, de mindegy, nem izgat...

Különben meg a történet vázlatát írom, valószínű elteszem későbbre. De azért érdekelt volna, hátha kicsit tisztul a történet eleje fejemben...

2010. jan. 29. 19:40
 9/14 anonim ***** válasza:

pff előző hszelő no paraszt...


kérdező: ne hari de "mutatnék-e vmit." XD nem félre érthető:P am valszeg azért nem mennek oda hozzád mert 13 v XD nemtom manapság mi a menő de én anno 13 évesen nem h olyan helyre nem jártam ahol tul sok lenne az idegen csaj de amugyse mertem volna leszólítani XD

oh igen generációs szakadék [18 vok XD]


am ha kell tok vkit aki segíthet a regényben:P egész ügyes benne sztem:P írsz 1 mailt "bemutatlak" neki [msnjét oda adom meg rá veszem h ne nyomja ki a felvételtXD]


üdv kurtzyx

2010. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szia cica van gazdád?-ezt ne

már párszor nekem is ellőték...de nagyon tré ...:S

Inkább vmi kedveset:D Vmi dicsérőt!

Az mindig bejön!(nálam)

by:D.D

2010. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!