Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok ezekre az ismerkedő módszerekre?

Figyelt kérdés

1. Idegen srác utcán néz titeket, mosolyog majd integet neked

2. Hátulról jön ő is, utolér és köszön, kicsit mosolyog közben és megkérdi mondjuk, hogy "sietsz? mert meghivnálak egy üditőre, olyan szimpatikus vagy..."


Ennyi többet nem tudok, mindenesetre annyiszor volt helyzet és nem tudtam mit mondhatnák, mert azért az se mindegy mit mondasz..(például milyen szép időnk van ...ez nagyon béna)


2011. júl. 22. 17:22
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ja igen és 22 feletti lányoknak szól a kérdés.
2011. júl. 22. 17:24
 2/30 anonim ***** válasza:

Nekem mind a kettő tetszik.

20L

2011. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, de úgy tűnik felétek nem tudnak csajozni a srácok. Viszont te fel kelteted az érdeklődésemet. :D
2011. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
17:25-ös vagyok. Mi az, hogy csak 22 év felettiek? Mert egy fiatalabb lány már nem is adhat jó választ. Velük is simán előfordul ilyen szituáció és valószínűleg tudhatják is kezelni.
2011. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
48%

hát én biztos elküldenélek a francba, ilyet csak a perverzek csinálnak...jesszus...utcán ismerkedni...hát erről meg van a véleményem, és huszonévesen már nem ilyen gyerekesen ismerkednek az emberek, szerintem...

és arrafelé ezek szerint tényleg nem tudnak csajozni, ahogy az előttem levő írta :D


23/L

2011. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
34%

Hű, hát nagyon-nagyon szimpatikus külsővel kell rendelkeznie annak, akit nem nézek valami perverznek ilyen leszólítás után...

29/L

2011. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hát igazából 25 felettiek...mert hogy én is közel állok ehhez a kórhoz és kb. ilyen korosztályú lányoknál próbálkozok.Azt is csak azér irtam ki, mert nem akarom hogy túl fiatal csajok irjanak, ilyen dumákkal hogy "nekem bejőn az egysoros leszólitos duma" .
2011. júl. 22. 17:33
 8/30 anonim ***** válasza:

Az első eset aranyos, bár integetés helyett odamehetnél a lányhoz ha úgy látod, hogy tetszel neki, elfogadja a közeledésed.

A másodikban az a rész,hogy "szimpatikus vagy", szerintem nem kéne.

Lehetne valamilyen kedves bevezető szöveg a "sietsz? mert meghivnálak egy üditőre" szöveg előtt.


Remélem tudtam segíteni. 18L

2011. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

"Hű, hát nagyon-nagyon szimpatikus külsővel kell rendelkeznie annak, akit nem nézek valami perverznek ilyen leszólítás után..."


Jó és akkor neked milyen duma jön be, esetleg megosztasz egy tapasztalatot?!Szerencsére a fizikai adottságaim megvannak...

2011. júl. 22. 17:35
 10/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 40%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:29


Kösz, rohadt sokat segitettél.Én csak meg akarom találni a módját...ennyi.

2011. júl. 22. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!