Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ezerrel bulizok meg pasizok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezerrel bulizok meg pasizok, akkor hamarabb elfelejtem a pasit aki összetörte a szívem?

Figyelt kérdés

Mondjuk elmegyek discoba,megismerkedek vkivel,érzelmek nékül lefexünk,attól jobb lesz? Nem tudok már mit kitalálni.:(

írjatok tippeket hogyan lehet ezt tulélni? minél több pasim lesz annál jobban leszek? Mert pár hónapja azt csinálom hogy monogám kapcsolatban vagyok valakivel,akibe nem vagyok szerelmes.De ez nem segit! Ugyanugy szenvedek.Ezért gondoltam hogy változtatok a stratégián.


2010. jan. 29. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem jó.:( Sajnállak nagyon, de ez nem megoldás. Ha bárkivel összefekszel, és eljön az igazi, akkor egy k*rvának fog téged tartani, hogy érzelem nélkül szexelsz idegen fiúkkal. És szerintem tartósan jobban se leszel tőle. Tapasztalat. Drukkolok!

23L

2010. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az sem segítene, ha pasiról pasira járnál és megdugatnád magad. Vagy te így érzed? Akkor gond van.

Valami olyan időtöltést kell keresned, ami leköti a figyelmed, érdekel :) Lehet ez festés, sport, akármi.. De egy pasi miatt ne legyél ribanc szerintem :S

A sport talán még jó is lenne, mert akkor már olyat választanál, ami érdekel, és már lenne egy közös témád a többiekkel, akikkel edzel. Esetleg találsz új barátokat, netán egy új szerelmet :)

De fontos, hogy nem kell görcsösen várni a szerelmet, jön majd magától :)

2010. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha el akarod felejteni, el fogod.
2010. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi,aranyosak vagytok! Sport az van,hol ez,hol az,csak egyszerüen az bosszant hogy csupa olyan pasival hoz össze a sors aki nem érdekel vagy nem tetszik...

A mostanival mi legyen? fej srác meg minden de nem érzek iránta sem semmit.Szakitsak vele? érzelmi sivatag lettem :S :DD

remélem jobban leszek,most írok az összes ismerösömnek h talizzunk,próbálok nem egyedül lenni

2010. jan. 30. 01:52
 5/8 A kérdező kommentje:
JÓ fej srácot akartam írni...XD
2010. jan. 30. 01:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajna nem:S Ha mindenkivel lefekszel, csak kúrvának fognak tartani. Amúgy szemétség azzal a pasival szemben az egész akivel eggyütt vagy, mert csak kihasználod.Sztem ez az egész rossz stratégia. Most inkább legyél a barátaiddal, mindig találj ki valami elfogláltságot,hogy ne járjon az eszed azon aki megbántott és idővel jobb lesz.
2010. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyeljcsak..biztos vagyok benne, hogy helyes lány vagy. De ezzel csak magadat csapod be. Rádásul az hogy lefekszel azzal akit nem is ismersz az nem old meg semmit. Barátok kellenek ide akikre számitani lehet, és szervezz minél több kikapcsolódó programot. menj el vidámparkba vagy moziba a legjobb barátnőddel! Sok sikert.ügyes legyél! --Chocky--
2010. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi,arik vagytok!! :)
2010. febr. 2. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!