Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mindenki béna az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindenki béna az első csóknál, mindegy hogy hány éves?

Figyelt kérdés
13 évesen már volt egy barátom, de nem engedtem, hogy megcsókoljon. Most lehet h össze jön egy sráccal a dolog, de azt hallottam, hogy még ő se smárolt. Mindketten 15 évesek vagyunk. Segítsetek légyszi,nektek mi a tapasztalatotok?
2010. jan. 30. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha egyből nem megy, össze kell szokni.
2010. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mindenkinek kell egy elso!

ne izgulj csak hagyd hogy megtortenjen.

tudni fogod mit kell csinslni meglatod!!!1

2010. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mikor elöször csináltam ugy éreztem minden rendben nem bénáztam. csajom utána mondta is milyen jol smárolok:p
2010. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát itt az a helyzet hogy az elsö csók más lesz mint a többi utánna.

Ugye az első dolgok általában a legjobbak.

Csókban nincs szabály szal elrontani nagyon nem lehet max avval hogy nemjól közelititek meg egymást.

2010. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát,bele kell jönni. minden sráccal először össze kell szokni
2010. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!