Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első igazán nagy szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első igazán nagy szerelemben mindenki ostobán viselkedik, és hagyja, hogy hülyére vegyék?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a korábbi kapcsolatomban nem voltak problémák, de a legutolsó barátomba beleszerettem, és hagytam, hogy hülyére vegyen.

Mindenki gyermeki módon viselkedik, ha először szerelmes? Vagy a későbbiekben is mindig így fogok járni?

24L


2010. febr. 22. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát nyugi.később is...a szerelem vak.nem csak az első..hanem mind...
2010. febr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De mit értesz azalatt hogy hülyére vett?
2010. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Nincs tapasztalat, nincs összehasonlítási alap. Aztán az ember fia/lánya első szerelemben (sem) nagyon nem fogad el tanácsot, jellemzően a többség a saját kárán tanul. A szerelem vak, csak ha az embernek van tapasztalat a háta mögött, már tudja, hogy milyen szarvas-hibákat ne kövessen el, már tudsz mire számítani. Én az első szerelmemnél szerintem annyi hibát követtem el, hogy arról könyvet lehetne írni. (Ha nem lexikont! :))

De legalább tudtam, hogy ez a megoldás sem jó, a következőnél már tudtam mi az, amit nem kéne. És így tovább. Így négy szerelem után volt szerencsém megtalálni azt a bizonyos Ő-t és hála Istennek egy kis tapasztalattal a hátam mögött, már nem követek el akkora bakikat, mint pl. 7-8 éve! :)

Szóval ne aggódj! Nincs miért. Te is biztos fogsz tanlni a hibáidból! :)

2010. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem mindenki veszi hülyére a másikat illetve nem csak az első szerelemben viselkedik ostobán az ember.
2010. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy hülyére vett, mert nem találtam jobb szót. A probléma az volt, hogy távkapcsolatban voltunk két hónapig az én távollétem miatt. Tulajdonképpen azért mentem bele, mert úgysem ismerkedtem volna másokkal, és úgy voltam vele, hogy ha hazajövök, akkor úgyis látni fogom, hogy hányadán állunk. Mielőtt elutaztam volna két hónapra, előtt találkoztunk, és akkor szerettem bele, de ez nem változtatott a tényen, hogy csak ha hazajövök, és lesz módunk együtt lenni, akkor derül ki, hogy mi is lesz velünk. Amikor pedig már lehetőségünk volt arra, hogy normális kapcsolatot alakítsunk ki, így is akartunk tenni, de idő közben rájöttem, hogy van barátnője, akivel együtt él. Már ez is furcsa volt, mert ő végig úgy beszélt velem, mint aki komoly kapcsolatot akar, de mivel távkapcsolatban voltunk, nem igazán lepődtem meg, annak számlájára tudtam, hogy biztosan nem jönnek ki jól, és így biztosan jól esik neki, ha van valakije. Ténylegesen össze is jöttünk, mert később jöttem rá, hogy van barátnője, vagyis pontosabban nem figyeltem oda dolgokra. De igazából nem is az eddigiek miatt írtam, hogy hülyére vett, hanem, ami igazán bántott, az az volt, hogy végig tagadta, hogy neki barátnője lenne, pedig biztosan van. Ezért tettem fel ezt a kérdést. Mert nem tudom elhinni, hogy valaki hogy nézhet ekkora hülyének. Lehetséges, hogy megérdemlem.

Nagyon köszönöm a válaszokat. Örülök, hogy megosztjátok velem a tapasztalataitokat.

Az a baj, hogy igazából maga a szerelem része most is nagyon megviselt, és azért is voltam kíváncsi a véleményetekre. Tudom, hogy a szenvedés az élet része, de kíváncsi voltam rá, hogy mások, hogyan teszik ezen túl magukat, és hogy jobb lesz e később. De igazából nem a csalódás fáj, mert igazán nem csalódtam benne. Lehet, hogy ez is a baj, mert ha valaki így bánik valakivel, akkor minimum, hogy nem kedvelem utána, pedig én még szeretem, nyilván nem szerelemmel.

2010. febr. 22. 11:46
 6/11 A kérdező kommentje:

11:05 - nek

Örülök, hogy megtaláltad a nagy Ő-t :). De tényleg sokat csalódtál, mire megtalátad Őt...

2010. febr. 22. 11:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sajnos, hogy barátnője van, nem láthattad. Sok embert vernek így át, hiszen a "félrelépés kulcsa mindig a jó időzítésben rejlik". De itt nem te vagy a hibás, hanem az a srác, aki pofátlanul átvert Téged és azt a másik lányt. Esetleg az a "Másik" tud rólad? Volt ennek valami visszhangja? Ez a srác biztos nem érdemelt meg Téged és ha pozitívan nézzük: még szerencse, hogy idejében kiderült! Mielőtt még komolyabbra fordulhatott volna a kapcsolatotok, pl. közbejön egy baba.

Az pedig butaság, hogy megérdemled! Ilyet senki sem érdemel! Szerelmes voltál, megelőlegezted a bizalmat, hogy nyílt lapokkal játszik. Nem a te hibád, hogy nem volt őszinte. Sok nálunk is tapasztaltabb nő jár így, sajnos ez benne van a pakliban.

Fel a fejjel! Hidd el, jön ennél a pasinál ezerszer jobb!

Olyan, aki megbecsül! :)


11:05-ös voltam:

Dóri

2010. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Dóri! Aranyos vagy. Örülök, hogy írtál. Igen, előre nézek, mindenképp. :)
2010. febr. 22. 13:09
 9/11 A kérdező kommentje:
De ezek szerint sok nővel előfordul, hogy még annyira sem méltatja a barátja, hogy megmondja a nőnek, hogy régebb óta van barátnője? Mert erről még nem hallottam, hogy egy fiú fűzzön egy lányt, és utána még se vallja, hogy van neki közben valakije. Jól látom, hogy ez gyávaság?
2010. febr. 22. 13:11
 10/11 A kérdező kommentje:
A másik lány nem tud rólam... A barátom kitalált egy irdatlan nagy hülyeséget, hogy nehogy írjak neki. Le is írtam neki, hogy hogy soha nem tudnám őt bántani. Nagyon fájt, hogy azt hiszi, hogy tudnék neki bántani. Ha megmondaná az igazat, akkor sem tudnám őt még csak szavakkal sem bántani, nem hogy tönkre tegyem a kapcsolatát, ami amúgy sem lehet fényes. Csak egyszerűen az igazságra voltam kíváncsi, mert nem két hete ismertük egymást, hogy lezárhassam ezt a dolgot. De most már lezáratlanul is szerencsére tovább tudtam lépni.
2010. febr. 22. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!