Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit kezdjek ezzel a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kezdjek ezzel a jó emberrel?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt egy pasival.

A kapcsolatunk, a nem tudom minek nevezzem kategóriába tartozik! (mert még az sem, hogy csak szex, ... hanem összebújva alvás, olykor szexel! )Eleinte kibékültem ezzel a helyzettel, gondolván lehet hogy én vagyok túl gyors, hogy már többet akarok elvárni. Aztán később muszájnak éreztem tisztázni vele, hogy most mi van!A válasza, 2 hónap után, ... hogy ismerkedünk, ahol nincs számonkérés, vitatkozás ...! Olykor a hozzáállása még ahhoz is kevés volt!

Majd ezután valamelyest megváltozott, minden nap keresett, jól elvoltunk egymás társaságában ....mint egy kapcsolatban.

Aztán a minap egy apró dolgot túl reagáltam, .... mire a válasz azt volt: hogy most akkor be akarom fejezni? Mert ha mostmár az lesz hogy számonkérés, sértődés, és vita, ... akkor inkább hagyjuk rá!Meg hogy Ő sosem fog beszélni arról hogy mi van köztünk (mármint az érzéseire, vagy arról hogy mit akar, gondolom én)... és hogy ő fél belemenni bármilyen kapcsolatba! Ez is tart ameddig tart! Nem akartam mondani, hogy már ez is kapcsolat (vmiféle biztos, mert az alkalminál azért több)!

Azt látom rajta, hogy szeret a társaságomba, szereti ha szeretgetik, bújik hozzám! Talán fél az érzéseitől? Vagy nincsenek is, csak kihasznál?

Mindketten 30 évesek vagyunk!


2014. nov. 27. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam egy lánnyal. Egy éve ismerkedtünk meg, szülinapjára hívott el egy ismerőse. Megvolt a közös vonzalom, elbeszélgettünk, elvoltunk, és egyre több időt töltöttünk együtt.


Nem volt semmi nagy randira járás, stb., egymásnak vacsorát főztünk, filmeztünk, néha elmentünk ide-oda (főleg sétálni). Egy idő után bejött a szex is, rendszeresen, hozzám hasonlóan nagy étvágya volt, volt hogy napi 3-4x is összejött.


Ez így ment pár hónapig, December elején rákérdeztem hogy akkor most mi is van, mi legyen, mondjuk ki. Akkor besértődött hogy mért akarom elrontani ezt a jó dolgot ami köztünk van, meg hogy mért akarom besorolni ide-oda mikor minden jó ahogy van. Nem besorolni akartam, csak megtudni mit is akar pontosan, mi, vagy van-e egyáltalán célja kettőnkkel, de félreértette.


Karácsonyra kibékültünk, egy fantasztikus hetet töltöttünk kettesben (szobatársak leléptek), és még közelebb kerültünk egymáshoz.


Február-márciusra eltávolodtunk kicsit, majd megint össze, áprilisban pedig megint rákérdeztem hogy mit szeretne, amire roppant frappánsan válaszolt, május 1-el elköltözött, telefonját nem veszi fel, és mindenhol letiltott, egy-két közös ismerőssel együtt.


Mai napig nem tudom mi rosszat tettem, azon kívül hogy megkérdeztem, mit akar tőlem.


21F, és 23L volt

2014. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:
100%
kivan ennek mind a 4 kereke amúgy???
2014. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem neki egy marha nagy előny,hogy nem kell elköteleződnie,viszont van kit ágyba vinnie.Innentől te döntöd el,szükséged van-e egy ilyen link emberre.Én elkaptam az illető tökeit úgy,hogy beolvastam neki,mikor már nagyon untam a f..sz játszmáit.Cserébe nekem is letiltás meg egyebek volt a jutalmam,ma már nem is ismer gyakorlatilag.Viszont én meg kezdek örülni,hogy már nem vagyok a kapcája.
2014. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elképesztő, milyen emberek vannak, olvasva a kérdező és az 1. válaszoló sztoriját... Ehhez képest az enyém semmi (bár lehet csak azért, mert sokkal hamarabb megtörtént az 1. válaszoló végkifejlete).
2014. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!