Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok/holgyek ti hogy gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok/holgyek ti hogy gondoljatok?

Figyelt kérdés

elhiv titeket egy fiu/ferfi egy kavera es:

a, kinyitja az ajtot es elore enged (csicskasag vagy inkabb inteligencia)

b, o megy be elore (neveletlenseg)


c, vagy.....?

egy korral megfuszerezve, hany evesek vagytok



2014. nov. 29. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A
2014. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vendeglokbe a ferfiak szoktak bemenni eloszor. Ez onnan maradt fent, hogy regen ki-ki dobtak onnan az embereket. Es ha pont repult kifele valaki, akkor jobb volt, ha a ferfit kapja el.

Amugy meg alap, hogy egy lanyt elore engedsz

2014. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szamomra is alap, csak kivancsi vagyok masokra, mert neha er meglepetes.(utbbi ritka)
2014. nov. 29. 10:21
 4/11 anonim ***** válasza:
nyilván A, de az etikett szerint azthiszem a férfinak kell először bemenni.
2014. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
A kávézó azért határeset, de ha sörözni megyünk, akkor eléggé elássa magát előttem, ha nem megy előre. Volt egyszer egy srác, aki kinyitotta az ajtót, várta hogy menjek, és amikor nem mentem, kioktatott, hogy mennyire nem vagyok képben, mert a nőnek kell előre mennie. Nem volt második randi.
2014. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már a 13 éves kisfiúk is előre engedik a lányokat, úgyhogy alap, engem néha furán érint, ha nem enged előre
2014. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A
2014. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engen nem zavarna ha nem enged előre... Nem is értem, hogy ez miért akkora probléma egyeseknek
2014. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
C, aki közelebb áll a kilincshez. leszarom, mi az etikett. Ez itt a 21. század. Van két szép kicsi kacsóm, kinyitom én azt a csúnya gonosz ajtót, ha kell. Különben sem fog senki fejeket leharapni - nem az számít, mi van az ember lába között.
2014. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A, 28 vagyok! Ha randiról van szó, ha kollegiális a kapcsoalt vavgy üzleti/munka a dolog akkor nem gond ha én vagyok előrébb akkor kinyitom én.
2014. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!