Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon ezért olyan nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezért olyan nehéz rendes barátnőt szereznem, mert csak a 150-160cm magas lányoknál van lehetőségem próbálkozni a magasságom miatt?

Figyelt kérdés
Sajnos csak 165cm magas vagyok és már nőni sem fogok az fix. Az ősök sem magasak, ez nálunk genetikai dolog. Azt mindig is sajnáltam, hogy a tőlem magasabb lányoknál alapból esélytelen vagyok, így kénytelen vagyok beéerni alacsonyabb lányokkal, viszont úgy látom az alacsony lányok már többnyire foglaltak. A magasabb lányok között mintha több lenne a szingli. Meg az a baj, hogy a mai alacsony lányoknak is inkább kell egy 180cm magas srác, ha már választhatnak, mint egy 165cm magas.

2012. dec. 13. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen kicsi vagy mint a zabpehely.
2012. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Vajon ezért olyan nehéz rendes barátnőt szereznem"

Rendes lányok is lehet 160 cm körül találni.

2012. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lányokat *
2012. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ok, vágom én, hogy nehéz ekkora magasság mellett magabiztosságot csiholni, de akkor se közvetlenül arra fogd rá h alacsony vagy, mert nem ez a baj, hanem a határozottságod hiánya. Sajnos lehet áltatni az embereket, hogy alacsonyan meg rondán is elérhetnek valamit az életükkel, de hát akik ezt mondják kérem probálják már meg önmaguk is mielött BELEPOFÁZNAK!
2012. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a pici lányoknak is magas pasi kell, és ráadásul a normális lányok mind foglaltak.
2012. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kezdődik, sálálá...
2012. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ne ugassál utolsó válaszoló, probáld ki inkább, utána pofázz.
2012. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Apa kezdőődik, apaaaaaaaa
2012. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7: Mi az, hogy ne ugassak? Anyáddal beszélj így, ne velem! 170 centimmel én sem mondhatom magam nagydarabnak, de elfogadom, és nem itt nyavalygok napi 24 órában!
2012. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én is 170 vagyok, ha gyurnék meg kihuznám magam, akkor biztos elérném a 175-öt is.


nekem mindenesetre elég nehéz volt barátnöt szereznem. jártam bulizni majdnem egy éven keresztül, meg társkeresök, rengeteg csajjal kavartam, de igazán egyik se akart semmit. Max a csufik. Elég nehéz volt kifogni egy olyan lányt, aki tetszik (átlagosan csinos) és viszont. De nagy küzdelmek árán sikerült, igaz odalett a lelkem egy része a procedurában.

2012. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!