Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a pasi kijelentette, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi kijelentette, hogy szeretne velem találkozni, akkor utána elhívhatom őt én lányként?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy találkozhatnánk, de konkrét időpontot nem beszéltünk meg. Egyébként már múltkor elhívott az első talinkra, az jól sikerült, és most a másodikra kerülne sor. Elhívhatom én őt? Nem gáz, hogy lányként elhívom? Ettől nem "lankad le a vadászösztön"?

20/L


2014. nov. 30. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
hívd
2014. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
Megkérdeztem Dancsó Pétert az előbb, azt mondta, nem engedi meg.
2014. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem simán, ezzel is mutatod, hogy érdeklődsz felé.
2014. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokszor az ilyen kérdések olvasása közben mindig felmerül bennem az a kérdés, hogy a te fajta lányoknak hol volt az anyjuk? akinek a feladata lett volna nőt faragni a gyerekből. És nem csak a kg-ra és az edzőteremre összpontosítani.


Maga az egész ahogy egy pasihoz állsz taszító. Oké, hogy az első pár randikor még eltudod adni magad, de utána? miért csodálkozol, ha a palettád mindig felcserélődik?

2014. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elhívhatod. Ez a vadászösztönös dolog hülyeség.
2014. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El. Miért ne? A vadászösztön nem itt fog lelankadni.
2014. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!