Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem lesz senkim, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem lesz senkim, ha arra várok, hogy egy lány kezdeményezzen nálam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szépség, és ez a lelki dolgaimra is rányomja a bélyegét.

Ma az irodába jött egy új srác, és mondták a HR-es nőcik, hogy hűű ezt a srácot szét fogják szedni a lányok. Pedig tök átlagos kinézetű gyerek volt. viszont sugárzott róla a magabiztosság. Tényleg ilyen sok múlik ezen? Tényleg egyedül fog megrohadni az, aki egy kicsit félénkebb..?



2014. dec. 2. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2014. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2014. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem is vagy magabiztos, hitesd el a környezeteddel, hogy igen. Van egy olyan pszichológiai jelenség, ha nem rendelkezel egy készséggel, de gyakorlod és minden nap elképzeled, átéled, milyen lenne, ha olyan lennél, egy idő után beleszoksz és olyanná válsz. :-]Olvass utána ennek!
2014. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen
2014. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem is olyan biztos, hogy átlagos srácról van szó, lehet csak a hiúságod láttatja/mondatja ezt veled, mivel ezek szerint a csajoknak igen is bejön (veled ellentétben). Arra meg hiába vársz, hogy a csajok maguktól odamenjenek hozzád, mondhatni álmodik a nyomor kategória.
2014. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, a józan ítélőképességem tökéletesen a helyén van. el tudom fogadni azt, ha egy ember átlagon felüli, és ki is tudom mondani. nincs bennem irigység, ezek csak a száraz tények.
2014. dec. 2. 17:11
 7/15 anonim ***** válasza:
hat figyelj...en lany vagyok...2 honappal ezelott semin onbizalmam nem volt, nem is tetszettem senkinek...osszeszedtem magam, ma mar magabiztos vagyok teljes szivembol, es itt van egybol egy nagycsomo srac, egy meg is akart csokolni...a folyoson utanam neznek, futyulnek...es igen ennyit szamit..tanulj meg magabiztosnak lenni :)
2014. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
adnál légyszi néhány tippet? :D
2014. dec. 2. 17:17
 9/15 anonim ***** válasza:
1.tipp:Menj oda egy lányhoz és szólítsd meg.
2014. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7es vagyok, irtam privit, bocsi a helyes irasi hibakert :)
2014. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!