Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz lehet ez, amit az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet ez, amit az egyik válaszoló a lányokról írt?

Figyelt kérdés

Idézem:

"Egyik lányoknál sikeres barátom mondta:

,,BKV-vel ezeket a nőket felejtsd el,mert nem fog veled elmenni,nem azért szenved a konditerembe meg nem azért figyel a testére,a ruháira,hogy egy mocskos,büdös förtelmes buszra felüljön."

És igaza van,ezen nincs mit veszekedni,én se ültetném fel a lányt BKV-ra mert ez a legalja,jó most a fullos csajokról beszélek akik nekem kellenek.

Nem fog felülni a BKV-ra ezt fogadd el.

Figyelj ez olyan,hogy ha te egy jó mérnök vagy akkor hiába ajánlanak fel egy 4 órás melót ha csak 150.000Ft-ot kaphatsz mert kiröhögöd őket mivel te keresel 4K-t akkor nem adod lejjebb.

Vagy én mint IT-s nem fogok elmenni a tecsóba árufeltöltőnek,mert válogathatok már,mivel ,,kvalifikált vagyok" a szakmámba.

Na a lányokkal is igy van,minél fullossabb annál több elvárása van,és ez a normális.

Ezt fogadd el.

Tehát kell minden egyszerre,mindemellett fejlesztened kell férfiasságodat,sőt ezen múlik az 55%-a de kell az a 45%,amiket már mondtam."


Tényleg ennyire beképzelt lenne a nők többsége?



2014. dec. 3. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a bkv-s hasonlat sztem nem igaz, nem hiném, hogy egy jó csaj, nem merne felülni egy BKV buszra

és attól függetlenül, hogy egy csaj nagyon fullos, attól még adhat lentebb az elvárásaiból, de nagyon mélyre nem fog süllyedni

2014. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom valami örök nőtlen szűz csávó írta.
2014. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó beképzelt lehet a válaszadó barátja, ahogy azok a nők is, akik után rohangál. Majd ha rájön, hogy fűvel-fával összefekszenek és kibeszélik a barátnőikkel a háta mögött, akkor gondolkozzon el, hogy tényleg az a fontos, hogy napi két órát tölt a tükör előtt sminkeléssel meg szőrtelenítéssel, drága ruhákban jár, meg minden másnap izzad a konditeremben, mert a jó megjelenés az ugye minden. Persze olyan, manapság elcsépelt, semmibe vett apróságok, mint a hűségesség vagy az őszinteség, kit érdekelnek... Én azt mondom, ne hallgass az ilyenekre. Gyűlölöm a felszínes embereket.
2014. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha így lenne, a BKV-n csak a legalja nők utaznának a csövesek és a nyuggerek mellett. Ehhez képest nap mint nap rengeteg jó nőt látni a buszokon, metrón, stb., vannak akik éppen a barátjukkal mennek valahová, tehát nem teljesen igaz.
2014. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a férfi sem jobb semmivel, ezek az emberek ilyenek.

[link]

2014. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egyesek mennyire nem ebben a vliagban elnek...
2014. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a szépség bőven kevés ahhoz hogy jó nő vagy férfi legyen valaki. hogy valami szép dolog legyen mellettem az anyósülésen, elég egy csokor virág, egy fogrmás cserépedényben. meg az legalább nem rakja fel a lábát a műszerfalra. nekem is vannak elvárásaim, csak olyanok inkább, amik nem anyagiakról szólnak, hanem emberségről, meg tiszteletről.
2014. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj az van,hogy ebben sok igazság van.

Tapasztalatból irok most.

Én hálistennek könnyen ismerkedek,DE és egy nagy DE volt egy esetem:

Mentünk a Kraftból haza,egy gyönyörü lánnyal szemeztem cask fáradt voltam,intettem,hogy jöjjön ide,persze nem bunkón,és látta,hogy a taxit intem le.Mi volt a reakciója?

Köpött egyet elém,és elforfult.

Most ebből mindenki döntse el,hogy akkor igaz-e amit a kérdező felvetett.


Nem beképzeltek,de mi volt az őskorban?

A pasik mentek és ölték a mamutot,az alfahim ment neki,életét kockáztatva,felmászott a fára és lerázta a máhkast nyilván összecsipkedték a darazsak de ő vállalta mert volt CÉLja.


Na most a mai világban is értéket kell felmutass,és ez minden nőnél igaz,mert mindnek ha lehetősége van a sikereset választja,más kérdés ha a külseje nem top,akkor cask álom marad neki a sikeres pasi.


Mondom ezt úgy,hogy tényleg nincsen gondom az ismerkedéssel,de tényleg igy van,hogy most megyek egy fullos novel,és ,,gyere kicsim,megyünk haza a 105-sel",

ott általában GAME OVER,felejtsd el,mert nem fog menni,most tényleg a szép szexi nőkről beszélek.

Mert van választási lehetősége,megteheti,hogy válogat.


Hűség,meg szerelem ezt gyorsan felejtsétek el,nincsen már ahogy monogám ember sincs.

Nem hiszek a jóban rosszban mert annak vége higgyétek el nekem.

Volt egy lány akit azonnal vihettem volna,és volt petting,de kiderült mennyasszony és másnap less az esküvője azonnal otthagytam én ehhez nem akartam asszisztálni,pedig azonnal szexelhettem volna.

2014. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerencsére én már lejöttem a fáról és továbbfejlődtem, már nem vagyok ősember. :) Sikerült eljutnom arra a szintre, hogy nekem a boldog párkapcsolat kialakítása volt a fontos (és ezt meg is találtam), nem pedig az, hogy nekem milyen drága kocsim van és mennyit nyomok fekve, vagy hogy a barátnőmnek mekkora melle és milyen formás segge van, és ha megvan mindkettőből a megfelelő szint, akkor már dughatunk is, a többi meg nem számít. Vannak persze, akiknek ez számít, hát legyen, ki vagyok én, hogy beleszóljak. De a világ sokszínűbb, mint amilyennek a fentiekből tűnik, nem lehet azt mondani, hogy csak a külső és a státusz számít.


#3 voltam.

2014. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kívül szép, de belül rohadt almás hasonlat tetszik. :)
2014. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!