Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálunk a suliban a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk a suliban a lányok miért azzal akarnak csak ismerkedni, aki gazdag?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, akinek a szülei megveszik mindig a legújabb iphonet, meg ipadet. És mindig ővele akarnak lenni a csajok.


Én most az őszi szünetben is elmentem diákmunkázni, hogy nekem is legyen egy kis pénzem, mert a szüleim nem tudnak adni zsebpénzt. És abból meg akartam volna hívni egy lányt moziba, de nem is érdekelte. Persze a pénzes gyerekkel egyből elment mindenhova


Ez olyan igazságtalan, hogy amikor német órán is el kell mesélni, hogy merre voltunk nyáron, vagy hogy mit kaptunk karácsonyra, akkor ő meséli hogy milyen sokmindent kapott, és merre voltak, és csak csodálják a lányok. Amikor én mesélem, hogy nem nagyon voltunk nyaralni, csak a nagyszüleimhez utaztunk el, akkor engem meg kinevetnek


16/F



2014. dec. 4. 09:01
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Szerintem ne aggódj. A normális lányokat nem a pénz érdekli. Ebben a korban még lehet vonzó a gazdagság, de rá fognak jönni, hogy az édeskevés a boldogsághoz. Aki meg nem így gondolja, az meg meg sem érdemel. Hidd el, te is találni fogsz egy magad mellé illő lányt, aki azért szeret aki vagy. Akit csak a pénzéért szeretnek, nem lesz olyan boldog párkapcsolata.
2014. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Kulcsos7 ***** válasza:
Egyszer fent később lent!!! ez a törvény!!
2014. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hidd el, a gazdag gyerek rosszabb helyzetben van, mint te, még ha ezt elsőre nehéz is felfogni. Ő nem fog úgy megedződni az életben, és nem fogja úgy megtanulni értékelni a dolgokat, mint te. A küzdelem formája a jellemed. Neki mi fogja formálni, ha egész életében csettintésre megkap mindent? Együtt érzek az ilyen elkényeztetett emberekkel, és nem lennék a helyükben.
2014. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
de pont ezaz. Hogy neki biztosítva van már a jó élete. Nem kell semmivel törődni, csak jól érezni magát :(
2014. dec. 4. 10:03
 15/21 anonim ***** válasza:
37%
Üdv a való világban. A nőknek 2 dolog számít, a pénz és a külső. A többi csak üres fecsegés, belső értékekről és miegymásról, egy vicc, szerintem ők se hiszik el. Kegyetlen dolog, de ez van.
2014. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%
Talán észre kéne venned a rendes lányokat is... tudod, azok akik nem ájulnak el a pénz láttán, és nem a külső a lényeg nekik. Mert bőven vannak ilyenek... csak senki nem veszi észre őket, mert valószínűleg nem ők a legszebb csajok.
2014. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én ezt egyáltalán nem értem. Nálunk gimiben az osztályban annak idején volt egy csávó, aki gazdag volt, dicsekedett is minden hülyeséggel, de a lányok zsigerből utálták. Igaz, hogy egy szintén volt osztálytársunkkal jár már egy ideje, de az a csaj is olyan, mint ő, pont össze illenek. A többi lány, és többségben voltunk, mind teljesen normális, átlagos pasit választott maga mellé. Én nagyon gazdag családból származom, de soha nem dicsekszem és ezért tisztelnek is. Sosem érdekelt egy pasi anyagi helyzete sem.
2014. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én már a középiskolát is éjszakai vagonrakodásból fedeztem. Nem bánom, hogy így alakult. Idejében megtanultam becsülni a megszerzett javakat, és igazán élvezni az életet. Csajozni meg sohasem az osztályodból akarjál. Szar dolog, amikor szakítás után még évekig össze vagytok zárva.
2014. dec. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrni.
2014. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Anyád-_- válasza:

Mindenhol így van ez:)

Én is lány vagyok és egyik pasim se volt eddig az a hű de gazdag:) Viszont az osztályba van párplázacica és ők lenézik a szegényebbeket:) Hidd el ha szeret egy lány akkor nem érdekli a pénzed:) Az ilyeneket levegőnek kell nézni:)

2014. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!