Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kavartam egy lánnyal, utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartam egy lánnyal, utána "szakítottunk". Most kérdezte, hogy mit érzek iránta meg ilyesmik. Beszélgettem vele egy kicsit. (? ) pls help

Figyelt kérdés
Szerintem tudja ,hogy még mindig bejön nekem ,kérdezte ,hogy miért nem mondtam neki ,hogy szeretem igazából ,mert járt volna velem. Írtam neki ,hogy "Jajj cicám..." erre azt írta ,hogy "én is szeretlek". Nem vágom mi ez. Csak hülyéskedik? mit írjak neki vissza?

2014. dec. 5. 23:25
 1/4 RRR ***** válasza:

pl:

próbáljuk meg még egyszer!

2014. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor írd, h próbáljátok meg.
2014. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit kavartatok?

Lekvárt?

2014. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mond meg neki az igazat ha szereted vagy tetszik mond meg neki h te is szereted de ha ezt nem folytatja tovább akor csak szórakozik...
2014. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!