Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal egy hónapja kezdtem ismerkedni.2hét után kitalálta, hogy mégsem szeretne ismerkedni. Pár nap elteltével ismét rám írt, hogy mégis megszeretne jobban ismerni. Eltelt 2 hét, megint azt mondja, hogy mégsem akar semmit. Most akkor WTF?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem, hogy 2 napig írogatott, mire hajlandó voltam vele beszélgetni. Mikor ismét beszélgettünk, mondtam, hogy döntse el, gondolja végig, de ne játszadozzon. Erre válaszolta, hogy tényleg megszeretne ismerni és komoly kapcsolatot szeretne. Ahogy írtam az elején, eltelt azota két hét és bejelenti, hogy mégsem. Jó minden, de nem akarja magát elkötelezni. Egyébként minden jól, szépen ment a találkozások során. Hosszú órákat beszélgettünk. Őszinte legyek, megkedveltem. Tehát nemért el semmit. 22 éves a lány. Tehát azt sem mondhatnám, hogy éretlen. Mit gondoltok erről az egészről?
2014. dec. 7. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem éretlen, simán csak retardált. Amúgy meg az érettség nem kortól függ.
2014. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A női gondolkodás újabb gyöngyszeme :)
2014. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is így gondolom. :-) az igazság az, hogy ő kezdeményezett. És az elején megvolt egymás felé , mind a vonzalom, mind a közös téma. Nevettünk, meg minden beauti volt. Tehát az sem lehet, hogy elcseszett lett volna a randi, azt úgy megérteném.
2014. dec. 7. 17:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Az se számít, ha ő kezdeményez.

Ugyan így jártam nemrég. Kezdeményezett, majd randiztunk, ahol csók is volt és már lebeszéltük a következő találkát.

Aztán egyszer csak nem írt már vissza, majd letiltott, szóval még meg se mondta, hogy mi a baja.

2014. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű, a nők kitaláltak egy új sportágat. Csak akkor ne siránkozzanak, ha nem találnak, tisztességes, normális pasit.
2014. dec. 7. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos csak az egyik fél a hibás :D
2014. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem bonyolult ez. a nőknek általában halvány fogalmuk sincs arról, h mit akarnak, vagy annyi önbizalmuk sincs, h döntéseket hozzanak.

a te példád egyáltalán nem kirívó eset, inkább átlagos.

2014. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kérdező, az a baj, h nem ismered még a nőket. a "hol vannak a tisztességes pasik" csak álsiránkozás.

a tisztességes pasik általában csak barátnak kellenek a legtöbb nőnek, vagy hamar lekoptatják, miközben összefekszenek egy tahó, akit meg akarnak változtatni, hogy "kedves tahó" legyen, ami nem szokott sikerülni = hol vannak a rendes férfiak?


lehet, h lány csak alkalmit akart volna. de mivel a nőknél központi kérdés, h mit gondolnak róluk, ezért nem tudta ,h mit csináljon, ezért először igent mondott komolyra, aztán nemet.

de mondom, a női gondolkodásban ne keress logikát, lehet, hogy ő sem tudja, miért csinálta.

2014. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!