Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek helytelen ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helytelen ha egy válni készülő pasival jöttem össze?

Figyelt kérdés
Akinek a házassága évek ota nem a legjobb. Tudom, az első gondolatotok az lesz, hogy lehetett volna több eszem is de... Csak pár honapja járunk, nem találkozunk tul gyakran és bár ha együtt vagyunk jo vele, de amikor nem vagyunk együtt mindig elbizonytalanodok és ugy érzem mégsem az én stilusom, mással jobb is lehetne. (Ő nagyobb jo pár évvel)Szerintetek mondjam meg neki, hogy nekem ez nem megy? Csak attol félek, hogy örökre elvesyittem, pedig szeretem de inkább ugy mint barát. Komoly válaszokat várok.
2010. febr. 1. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Ha válni készül, akkor rendben. Am annyi h ez még megcsalásnak számit..

2010. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha télleg igy érzel mond meg neki h ez igy neked nem megy! ha nem ugy szereted akkor minnél hamarabb mondd meg neki!!
2010. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És mióta készül a válásra? Amióta az eszét tudja?:)
2010. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De már mielött megismertem volna csak hétvégén járt haza.
2010. febr. 1. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
És addig hova járt?:)
2010. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy már külön laktak,akkor is a gyerek miatt ment
2010. febr. 1. 13:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem K. Tamásnak hívják az illetőt? Mert, ha igen, akkor jól beszoptad! :D
2010. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem
2010. febr. 1. 15:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat en biztos nem kezdenek elvalt pasival! Inkabb maradnek egyedul..par eve mulva meg majd toled is elval??

Keress magandank valaki mast es maradjatok baratok!

2010. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!