Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes, vagy helytelen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes, vagy helytelen helyzet lenne?

Figyelt kérdés

Szeretem a mostani párom, gondoskodó, kedves, és nagyon figyelmes, ugyan akkor megértő.


De egy kedves ismerősöm egyenesen elveszi az eszem! ><

Minden érdekel ami velekapcsolatos! Akármit mond megremegek.... :'((


Helyénvaló lenne ha két párom lenne?

A mostanit sem szeretném elengedni... de a másik jobban vonz...:(


2010. márc. 24. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Helytelen, gusztustalan...........és megaláznád vele a párod
2010. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ezt neked kell érezni, hogy mi a helyes, de nem ártana választanod, a mostani párod nem örülne szerintem ha kiderülne, hogy más is van rajta kivül
2010. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első válaszolóval értek egyet....

De ez viszont arról is árulkodik, hogy lehet a mostani párodat már nem is szereted igazán attól függetlenül hogy milyen ember...

2 párod viszont ne legyen...mert ha kitudódik akkor lehet, hogy mind a 2-t elveszíted....

2010. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Neked jólesne, ha a párod tartana melletted még egy lányt/fiút???
2010. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd eszedbe se jutna ilyesmi
2010. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kurd meg.
2010. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

vigyázz, ilyen helyzetekben gyakran két szék között a földre esel.. és amúgy is, becsapnál 2 embert, sőt mkit, magadat is... kezdesz átszeretni a másik pasiba, nekem erre van gyanúm. ne legyél ilyen k*cs*g, mert visszakapod az élettől! ne használj senkit tartaléknak, az az ember többet érdemel, ha tényleg olyan rendes, ahogy leírtad.


18L

2010. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a párodat, hogy mit szólna hozzá... Nem akarok ítélkezni, mert megértem, hogy nehéz helyzetben vagy, de akkor sem teheted meg ezt velük. Döntsd el, hogy melyik fontosabb, és legyél azzal.
2010. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párod nem bizserget annyira mint az a másik. Kihagyni fájdalmas és 20 év alatt nem is javaslom! Sajnos a szerelem és szex nem olyan mint a bolt. Nem kapsz meg mindent amit szeretnél, de a szerelem és a másik iránt érzett izgalom csodálatos érzés amit nem lehet élvezni, ha a lelkiismereted folyton beleszól.


A dilemmád megoldhatatlan. Sajna ez így működik.


Szerintem inkább a mostanit léptesd le. Ha van aki jobban megmozgat akkor a mostani nem lesz olyan jó mint mással lehetne szerintem. Aztán lehet h kiábrándulsz a másikból és bánni fogod, de ha meg sem próbálod, az rosszabb.

2010. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
-.-" Lehet hogy a mostani párodat nem szereted annyira mint azta másikat... de lehet hogy aza másik csak kihasznál és átver .. és ha most kidobot a párod akkor már nem kaphatod vissza (tapasztalat) joh. vannak kivételek deaz ritka.. de ha azt a másik gyereket" jobban szereted akkor válaszd öt.. ésha 2 párod van.. az nagyon gusztustalan.. neked jó lenne ha a pasid/csajod még 5emberrel kavarna?? sztem NEM... és ha megtudja az egyik hogy 2 emberrel kavarsz... akkor minda 2-t elveszited.. mint ahogy az elöttem levök irták .. am kérdezhetek nemet és kort??
2010. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!