Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 5 randi csók nélkül? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 randi csók nélkül? Van még esély?

Figyelt kérdés

Eddig 5x randiztunk 1 lannyal. Az elson nem volt semmi. Masodikon se. Harmadikon 1 szajrapuszi. Negyediken megakartam csokolni de benabalfac voltam es hirtelen erte nemtudta lereagalni es csak 1 puszit adtam neki az arcara. Otodiken semmi. Tudom, 1 csic ska vagyok, de nem volt még sose baratnom es nemtudom hogy kezdjem el megcsokolni... Smarolni mar smaroltam de az is reszegen ismeretlennel... szerintetek van még eselyem a lanynal ennyi ido utan? 2 honap alatt volt ez az 5 randi, maskor nemis talalkoztunk. Vagy mar csak baratkent tekinthet ram? Eddig tudom hogy odavolt ertem, tetszettem nekinmar reg egyuttis lehetnenk ha nem vagyok ilyen nyomor*k hogy nemtusom megcsokolni:) szerintetek?

17f 17)


2014. dec. 12. 23:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
túlaggódod egyszerűen kérdezd meg hogy akar-e veled csókolózni, ha nemet mond akkor legalább tudod hogy mi a helyzet úgyhogy veszteni valód úgysincs vele
2014. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha ezek után is elmegy veled randizni, akkor van esély. De legközelebb már csókold meg! Ne szerencsétlenkedj!
2014. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs nagy probléma, kezdetben még lehetnek ilyenek.

Ha elmegy veled egy 6. randira, akkor biztos érdekled. Közeledj hozzá nyugodtan, lassan.

2014. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen ennyit problémázni? Átöleled, gyengéden odaszorítod a szád az övére, és ha nem nyitja ki azonnal, akkor egész finoman megpróbálod te. Magyarul te nyitod ki kicsit, és közben mozgatod. De ezt így nehéz elmagyarázni, szerintem ez ösztön. Csak ne görcsölj rajta, mert tényleg luzernek fog tartani, te meg méggyávább leszel :) Hajrá!
2014. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mindennap nagyon sokat beszelunk facen, de az utobbi 1 hetben mar nem ugy beszeltunk mint eddig, olyan visszafogodtabb lett, meg neha nem koszon el estenkent eddig meg akarmikor akarmivolt irt. Erre az 5. Randira 3 hetet vartunk mert nem ert ra es ez is fel oras volt mert ment szulinapi buliba.m
2014. dec. 12. 23:20
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát senki nem vár örökké, főleg a fiatalabbak türelmetlenebbek ilyen téren, meglepő módon.
2014. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
hát én 27 vagyok és randiztam egy 15 éves csajjal elsőre nem volt semmi a másodikon meg már szinte ő mondta hogy csináljak már vele ezt azt :D
2014. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

ha beszél veled,sőt találkozik veled,akkor továbbra is képben vagy nála,úgyhogy nagy gond nincsen.

annyi,hogy a netes pitsogást csökkenteni kellene,hogy ne menj át full pötsös barátnőbe.

élőben diskurálj vele.

és ne egyből a csókkal indíts,haladj fokozatosan ha ennyire ideges vagy.

1.megfogod a kezét és sétáltok.

2.átkarolod pár másodpercre és elengeded.

3.egy közös nevetés után adsz neki egy spontán puszit,elhúzódsz és nevetsz tovább mintha mi sem történt volna.


közben végig tanulmányozod,hogy ezekre hogyan reagál.

ha jól,nem húzódik el,akkor jön a

4.megcsókolod.

ennyi.

2014. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Es mivan ha mar csak baratkent talalkozna velem? Vagy meg erezhet valamit irantam?
2014. dec. 13. 08:15
 10/22 anonim ***** válasza:

Inkább ő érezhette eddig úgy, hogy te tekintesz rá úgy mint egy haverra. Hiába volt eddig oda érted, még a mai világban is a férfinak kell lépnie.

Szóval ne itt kérdezősködj, hanem hívd fel, hogy találkozzatok este, aztán csókold is meg!

2014. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!