Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Badoo.hu mennyire hiteles?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Badoo.hu mennyire hiteles? Üzenetküldési és fogadási részére gondolok.

Figyelt kérdés

Ugyanis két napja regisztráltam, és azóta kb 8 csajnak írtam üzenetet, mindegyikre azt írja hogy elolvasta.. de nem kaptam egyiktől se választ. Próbáltam kicsit kevésbé vonzókra is ráírni akinél tuti lenne esélyem, de ugyanaz..

Lehet hogy kamu az egész és nem is kapják meg az üzenetet?



2014. dec. 14. 08:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kamu, amikor törölni akartam a profilomat, hirtelen egyből feljött egy üzenet, hogy "XY beszélgetni szeretne veled". A profilja szerint legalább egy hete be sem lépett az oldalra... :D
2016. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!