Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha valaki nem jelenít meg olyat a facebookon, hogy egyedülálló vagy kapcsolatban vagy házas, az mit jelenthet? - nincs kapcsolatban és elérhető?

Figyelt kérdés

- nincs kapcsolatban és elérhető?

- kapcsolatban van, de nem az igazi, s nyitott?

- titokban akarja tartani azok előtt, akik még nem tudják?


Nem biztos, hogy tökéletes kazegória.


2014. dec. 23. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolja ez a magánügye és nem tartozik másra.
2014. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmit, ne a facén élj. Azt tesz mindenki ki, amit akar, ne vedd készpénznek.
2014. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tudod nem mindenki ott éli az életet. Meg amúgy is, mi köze van másnak ahhoz, hogy kapcsolatban vagyok-e.
2014. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

na jó, álljon meg a menet, nem olyanokra gondoltam, akiket sosem láttam meg sosem beszéltem velük, hanem akiket ismerek, s megismerkedés után kerültek facebook ismerősök közé.

tehát nem ott élem az életemet.


nem sosem látott ismeretlen ismerősökről volna szó, hanem viszonlyag új ismerősökről.

2014. dec. 23. 13:40
 5/14 anonim ***** válasza:

Ebből semmit nem lehet leszűrni.

Nekem és a férjemnek speciel be van írva, hogy házasok vagyunk, de nem egy olyan házaspárt ismerek, akiknek meg nincs beírva semmi. Tehát nem jelenítenek meg semmilyen párkapcsolati adatot magukról. És valakik azért teszik ezt, mert nyitottak másokra is, van aki meg azért nem, mert szerinte ez nem tartozik másokra, vagy még ezer más oka lehet.

2014. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"akiket sosem láttam meg sosem beszéltem velük, hanem akiket ismerek, s megismerkedés után kerültek facebook ismerősök közé."


Ez egy dolog, ettől még a Facén élsz.

2014. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem Facebook-on élem a magánéletem. Én is kapcsolatban vagyok még sincs semmi kiírva.
2014. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent. Vannak emberek, akik egy adatot sem adnak meg. Nekem is csak annyi van kint hogy házas vagyok, semmi több.
2014. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2 lehetőség van, vagy nem adta meg egyáltalán ezt az adatot, vagy úgy van beállítva neki hogy nem láthatod.
2014. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem se lathato es van valakim.
2014. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!